Zeytin Yağı İle Saç Rengi Açma

0

Merhaba, sayın okurlarımız.

Zeytin yağını saylamak la bitmez, bu yüzden tüm faydalarını saymayacağız. Sizlere sadece başlıkla belirttiğimiz gibi zeytin yağ ile saç rengimizi açacağız.

Saçlarınızın uzunluğuna göre bir miktar saf zeytin yağı saçlarınızın diplerine dökün ve tarak yardımı ile saçınızı tarayın saç köklerindeki yağın tarak yardımıyla masaj yapmış oluyoruz ve dökülen yağın saç uçlarına gelecek şekilde uygulayın, bu uygulamayı yaptıktan sonra 45-50 dakika zeytin yağını saçınızda bekletin. Eğer ki bu uygulamayı güneşli havada yaptıysanız, saçlarınızı güneş gelecek şekilde bekleyin. Güneş bu uygulamada daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacak. Yapılan uygulama saçınızı daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar ve ayrıca doğal bir saç besleme maskesi olarak ta bilinir. Bu uygulamayı haftada bir kez uygulayın.

Bu uygulamayı deneyenlerden mutlaka yorum istiyoruz, yapacağınız yorumlar bu uygulamayı yeni yapacaklar etkili olacaktır. Sizde kararsız bir konuda mutlaka yorumlardan faydalanmayı unutmayın. Yeni bilgiler için takipte kalık sağlıkla güzellikle hoşça kalın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here