Yüz Şekline Göre Allık Uygulması

0

Öncelikle yüzün şekline odaklanmak allık uygularken, allık nasıl uygulanacağını bilmiyorum diyenler için makyaj sanatçıların öneriyor.

1. Örneğin, dar uzun yüzlü kızlar yakın kulaklarına değil, aynı zamanda alın ve çene ortasında sadece yanaklar da allık uygulamak en iyisidir. Elbette, kızarıklık tabakası çok ince ve gölgeli olmalı, böylece yüz kızarık görünmüyor.

2. Yuvarlak yüz üzerinde allık nasıl doğru bir şekilde uygulanır? Yanakların alt kısmında, onları elmacık kemiklerine doğru gölgelendirirsiniz. Alnında küçük alçalı ışıltılar tapınak alanında cildi yeniler.

3. Kare biçimli yüze sahipleri olanlar, “elma” yanaklarını nasıl yapmalı? Makyaj yapmadan önce, gülümsemelisiniz ve sonra yanakların en dış kısmıyla bulanıklığı vurgulayın. Buna ek olarak, koyu bir tonun uygulayın, bu da ağır alt çeneyi engelleyebilir.

4. Üçgen yüzlü kızlara allık nasıl uygulanır? Bu dar baklava ve dikkatle gölge şeklinde kendisini çarpıcı ve elmacık kemikleri altındaki aracı kullanmak en iyisidir. Ayrıca viskiye bir damla allık içere bilirsiniz: yüzü tazeleyecektir.

5. Ve kişi elmacık kemikleri doğru onları gölgeleme yanak alt kısmı olmak için bir armut şeklinde, aşağıya doğru genişlediğini, daha sonra uygulamak allık varsa.

6. Yüz tazeliği ve parlaklığı vermek için, açık pembe veya şeftali tonlarından bir allık kullanın. Elmacık kemiklerine, tapınaklara, göz kapaklarına ve burun çenesine ve köprüsüne uygulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here