Yılbaşında Ne Giyilir? Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

0

Yılbaşında Ne Giyilir? Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

Eğer ki yeni yıla bir yılbaşı partisinde girmeyi planlıyorsanız, bol bol eğleneceksiniz demektir. Eğlenmek, sürekli hareket etmek olduğu için, bize göre kıyafet seçiminden önce ayakkabı seçimine dikkat etmeli, hem şık, hem de rahat bir ayakkabı kullanmayı tercih etmelisiniz. Kıyafet seçiminde ise, mini elbiseler, mini etekler, tam parti ortamlarına uygun kıyafet önerileri arasında yer alacaktır.

2014-Yilbasi-Payetli-Abiye-Modelleri

Evinizde, aile, ya da arkadaş ortamı ile kutlayacağınız bir yılbaşı gecesi için abartıya kaçmamalısınız. Huzuru yansıtan bu tür kutlamalarda hedefiniz de rahatlık olmalı. Ama çok özensiz de olmamalı; gecenin anlamını kaybetmesine mahal vermemelisiniz. Bu nedenle, şık bir kazak kullanabilir, rahat bir ayakkabı ile kazağınıza uyumlu şık bir pantolonu tercih edebilirsiniz.

asos3-1353107388

Bir restauranta giderek, yemek eşliğinde yılbaşını kutlayacaksanız, bu tür bir ortamda şık olmak size yakışacaktır. Yılbaşında giyilecek kıyafetlerin şıklığı, gösterişli bir gece makyajı ile tamamlanabilir, ve ayakkabılar da bu gibi bir ortamda topuklu olarak seçilebilir. Sadece yemek yiyeceğinizi düşünmeyin, yılbaşının özel bir gece olduğunu; ve kendisine has bir ayrıcalığının bulunduğunu aklınızdan çıkartmayın… Her zamankinden farklı bir gece…

images

Tüm bunların yanında, yılbaşında giyilecek kıyafetler ile ilgili bir kaç detaya da dikkat etmeniz gerekiyor… Örneğin: Havaların soğuk olması dolayısı ile, kullanacağınız mini elbise; ya da eteklerin altına siyah opak çoraplar giyebilir, üşütüp hasta olmaktan kendinizi koruyabilirsiniz. Elbiselerinizde payetler, pullar olacak ise, elbiseyi geri plana atacak saç modellerini de tercih etmemelisiniz. Eğer abartılı, çok süslü bir elbise kullanımı gerçekleştirecekseniz sıkı bir atkuyruğu, ya da fön sizin için ideal saç modelleri arasında yer alacaktır.

modern-yilbasi-elbise-modelleri

Çanta kullanımında, ayakkabı ile uyumsuz modellerden kaçınmalı, küçük çantaları tercih etmelisiniz, ve çantanızın pırıltılı olması da, gecenin anlamına uygun bir aksesuar kullanmış olduğunuz izleniminin gündeme gelmesini olanaklı hale getirecektir. Eğer elbise seçiminde koyu renklerden yararlandı, siyahı ağırlıklı renk olarak tercih etti iseniz, ayakkabınızı renkli seçerek kıyafetinize hareket katabilir, çantanızı da buna uyumlu hale getirebilirsiniz.

yilbasinda_ne_giyilir_2

Önerilerimize kulak verir; ve, yılbaşında ne giyilir; ya da yılbaşında nasıl giyinmeli sorularının yanıtlarını bu detaylara göre belirlerseniz, bu özel gecede ne çok dikkat çekersiniz, ne de geceyi önemsemiyormuş izlenimi verirsiniz… Kısacası, olmanız gerektiği gibi olmak için bu detayları uygulamanız sizin için yeterli olacaktır…

yılbaşı-gece-kıyafeti-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here