Yalnız olmaktan sıkıldınız mı?

0

Yalnız olmaktan herkes sıkılır. Özellikle hayatımızı devam ettirebilmek, düzenli bir yaşantıya sahip olmak ve çok stresli olduğumuzda paylaşabilmek için yanımızda bir bayan olması her zaman en önemlisidir. Yanımızda olan kişiyi sevmek, onunla zorluklara göğüs germek belli etmesek de biz erkeklere büyük mutluluk vermektedir.

Yalnız olan bir erkek çoğu zaman kendini boşlukta, içinden bir şey yapmak gelmeyen, sorumluluk alma gereği duymayan ve umursamayan bir yapıya bürünür. Tüm insanlar doğduğunda bile yalnız değildir. Bu nedenle yalnızlık her zaman kişinin bir parça daha kimsesiz hissetmesine ve benci olmasına neden olur.

Erkek olarak kendine yetebilen, güçlü, gerektiğinde yenilmez bir yapıya sahip kişilerde olsak, çoğu zaman yalnız olmak büyük sıkıntı yaratabilmektedir. Bunun sonucunda farklı, sahte ve gereksiz durumlarda kendimizi bulmamız ve bulmak içinde arayış içinde olmamız kaçınılmazdır. Bu yüzden yalnızlık herkesin de bildiği üzere Allah’a mahsus bir durumdur. Hiçbir varlık yalnızdan mutluluk duyabilecek karakterde ve güçte değildir. Zamanı geldiğinde toplumda üstün bir cins olan erkekte olsa, her zaman sevdiği birilerine ihtiyaç duyar.Yalnız olmaktan sıkıldınız mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here