Yağlı Cilt Bakımı İçin Maden Suyu

0

Herkese merhaba, konumuz yağlı ciltler için maden suyu bakımı.

Bildiğiniz gibi maden suyunun içeriğin de mineraller ve doğal olmasından dolayı  cildimize yapacağımız tonik uygulamasını cilt temizliğin de büyük etkisini göreceksiniz. Cildin yağlı olmasından dolayı oluşan genellikle siyah nokta ve sivilceler bu uygulamada gözle görünür bir etkiye sahip olacaktır. Ayrıca ciltteki yağ dengesini ayarlayacak ve cildin güzel bir yapıya görünmesini sağlayacaktır ve cilt lekelerini ortadan kaldırmaya yardımcı bir etken olacaktır.

Bu uygulamayı ev de kolayca uygulayabileceğiniz için doğal olması sizler için etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Gelelim tarifimize ilk olarak yüzümüz cildimize uygun sabun ile ılık suyla yıkayın ve nazikçe kurulayın, aldığımız maden sunun doğal ve mineralli olmasına dikkat edin piyasada bilinmedik markalar tercih etmeyin . Bir pamuk yardımıyla  maden suyunu bir miktar dökerek yüzümüze sanki fondöten sürer gibi aynı şekil de uygulayın ve sonrada kurumaya bırakın.

Bu uygulamayı gece yatmadan önce yaparsanız gece boyunca cildi dinlendirecek cildin yumuşak kalmasını ve cildi yenilenmesin de etkili olduğu olduğu da biliniyor.

Bu uygulamayı daha farklı da yapabilirsiniz sabah kalktığınız da yüzünüzü maden suyu ile yıkarsanız cildiniz güne daha ferah başlayacak ve cildin canlılığı ortaya çıkacaktır.

Daha etkili  ve bebeksi bir yüze sahip olmak için de hem gece hemde sabah kalktığımız da yıkama işlemini yaparsak kıza samanda istediğimiz cilde sahip alacaksınız. Bu tonik uygulaması hem doğal olması hem de çok uygun olması da etkili bir neden..

Bu uygulamayı deneyenlerden mutlaka yorumlarını bekliyoruz..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here