Trend: Balık kuyruğu kaşları

0

Bazıları kaşların klasik makyajına hakim olurken, diğerleri dikkat etmesi gereken en düşünülemez yollarla ortaya çıkar. Örneğin, onları bir “balık kuyruğu” haline getirirler

Doğal olarak altı çizili kaşlar dan daha iyi bir şey yok gibi görünmektedir – bu, diğer daha canlı aksanlara sahip olsa bile, görüntünün “tutacağı” şeklindedir. Bununla birlikte, makyaj sanatçıları ve güzellik blogcuları, makyaj formuna dikkat çekecek özgün bir sonuç elde etmek için doğal formlarını değiştirmek için makyaj kullanmaya devam ediyor. Bu nedenle, bu malzemeye ayrılan kaşlar üzerinde de bir eğilim vardı.

Kaş makyajı ile yapılan pek çok deney, sadece güzellik sektöründe değil, aynı zamanda özel aşırılıklar olmadan makyaj yapmaya alışık olan sıradan kızlar arasında yüzlerce kadın hayranı kazanan bir Instagram hit oldu.

Her şey, gölgeler yardımıyla farklı tonlarda kaşların çizilmesiyle başladı ve bazen aynı anda birkaç renk kullanıldı – örneğin, yanardöner kaşların üzerinde bir eğilim ortaya çıktı.

Dahası, kaşların oyulması modaya dönüşmüştür – bu, kaşların uçlarının ok köşeleri tarafından vurgulandığı, makyaj tekniğidir.

Kaş-dalgaları, kaşlar, tüyler, kaşların altındaki çizgiler – kaşların görüntüdeki ana elementi yapmak için hala standart olmayan yollar vardır.

Ve en son trendler arasında yaygın olarak yayılan, bir balık kuyruğu şeklinde kaşlar dır.

Böyle bir etki elde etmek için, kaşların üst kısmındaki “kuyruk” a, bir diğerini çekerek, kırılma noktasına yönlendiririz. Bir çatallanma ile elde edilen kaşlar – bu onları balık kuyruğu yüzgecine benzer yapar.

Her şey onun hesabında Photoshop’ta değiştirilen “yeni” kaşlarla yıldızların portrelerini yayınlayan Insta-blogger Stefan Oskisa ile başladı. Bu denemelerin bir sonucu olarak, genç balıkları “balık” kaşlarıyla birkaç resimde boyadı. Başlangıçta bu sadece bir kişinin bir fantezisi olmasına rağmen, fikir, makyaj sanatçısı ve güzellik blogcuları tarafından kozmetik yardımı ile gerçek hayatta somutlaştırmak için kabul edildi.

Kaş makyajında yeni trendleri takip etmekten korkmayanlar, ne kadar çılgın gözükürlerse görsün, moda kaşları “balık kuyruğu” almak kolay olacak. Eğimli bir fırça ve kahverengi gölgeler ile standart bir makyaj setine sahip olmak yeterlidir. Belki de kahverengi rengin sıvı rujunu kullanmanız daha uygun olacaktır – balık kuyruğu şeklindeki kaşları sayesinde gün boyu ciltten silinmeyecektir.

Kaş oluşturmak için iki yol vardır:

1 Düzeltmeyi yaptıktan sonra kaşlarınızın yanındaki ikinci “kuyruğu” bitirin.
2 Kırık bölgesinde kaşınızı iki parçaya bölün. Birincisi – ana şey – yukarı doğru bükülüyor, fotoğrafta olduğu gibi trendin yaratıcısı olan @skyzeditz ve ikincisi sadece rengi vurgulamak için. İkincisinden bir “kuyruk” yüzgecini ayırmak için, onların kontak boyalarının yerinde kaşların kapatıcı kıllarını.
Ve yeni bir trend dener misin – balık kuyruğu kaşları? Görüşlerinizi yorumlarınızda bırakın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here