Tomurcuklanan Aşkın 7 Belirtisi

0

Aşk birden gelişen ve insanı mutlu eden bir duygudur. Aşık olduğunuzu karşınızdaki kişiyi gördüğünüzde kalbinizin deli gibi çarpmaya başlamasından, heyecandan göz bebeklerinizin büyümesinde, midenizde kelebeklerin uçuşmasından, karnınızın ağrımasından, sürekli onu görmek istemenizden, dokunmak ve sarılmaktan kendinizi alamazsınız.

Aşk aslında bağımlılıktır. Tamamen kişiyi bağımlı hale getirir. Bu yüzden kişi birçok konuda kendini tutamaz ve tamamen heyecanlı bir yapıya bürünür. Aşk insanın genç kalmasını, sürekli mutlu olmasını ve sağlıklı kalmasını sağlamaktadır.

Aşkın kadında da, erkekte de görülen belirtileri bu şekilde olmaktadır. Sadece yaşanılan dozu kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Her kadın aşık olduğunda kendine daha bir önem verir ve bakımlı olmaya başlar. Erkekler ise saçlarına, giyimine, bakımına, bakışlarına dikkat etmeye başlar. Her insanın aşka karşı reaksiyon göstermesi farklı olmaktadır. Kimileri o kadar heyecanlanır ki konuşurken bile iki kelimeyi bir araya getirmekte zorlanır. Anlatmak istediğini bir türlü anlatamaz. Aşkın belirtileri kişilere göre değişiklik gösterse de, yaşanılan belirtileri bu şekilde standarttır.

Tomurcuklanan Aşkın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here