Tek renkli makyaj

0

Böyle bir makyaj yapmak için parmaklarınızın ucunda tek bir güzellik aracı olması yeterlidir. Size sırrı anlatıyoruz

Bu güzellik trendi hız kazanmaya devam ediyor. Popüler trendin yanı sıra alışılmadık bir makyaj yaratmanın kuralları ve yolları hakkında size daha fazla bilgi vereceğiz.

MONOCHROME MAKYAJI NEDİR?

Oluşturduğunuzda, bir renk veya aynı renk şemasının birkaç tonunu kullanırsınız. Monomax bir dizi nedenden ötürü talep görmüştür.

  •  İlk olarak, geniş bir renk yelpazesiyle uyumlu bir makyaj yapmak kolay bir iş değildir. Doğru kombinasyonu seçerken hata yapmak çok kolay. Örneğin, allık ve rujun aynı tonda olduğu kabul edilir – “sıcak” veya “soğuk”. Ama herkes yüz yüzde tesadüf değil. Ve sonuç beklentileri karşılamayabilir.
  •  İkinci olarak, sadece bir çözümün elverişli olduğu bir durum değildir: ya allık, gölgeler, ruj veya bronzlaştırıcı. Şimdi tam özellikli bir makyaj oluşturmak için bu yeterli – tek renkli bir. Bu araçların her birinin kendine özgü bir amacı olmasına rağmen, hepsi çok işlevli ve farklı güzellik teknisyenlerine sahipler, farklı şekillerde kullanılabilirler.

Tek renkli yaklaşım makyajı belirgin bir karakter verir. Renk işini yapıyor: pembe romantik bir rüyasının görüntüsünü, fırtınalı bir öfkenin kırmızı tonunu ve bej-kahverengi tonlarını, aksine yumuşaklık katıyor.

Sizlere örnekler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here