Tarzınızı uygun şekilde büyütmek için 16 yol.

0

Bir şeyi yarasadan netleştirelim: Kırpma üstüne sahip olmak için yaş sınırı yoktur. Rahat hissettiğiniz sürece, sevdiğiniz şeyi giymelisiniz. Ve ekin üstleri? Çok rahatlar. Yumuşak bir tişört ya da spagetti sarılı bir parantez olsun, kırpılmış parçalar kolay yaz giyimi için mükemmeldir. Bununla birlikte, 20’li ve 30’lu yaşlarda kısa bir gömleği nasıl stillendirmek istediğiniz, genç Brendi Melville’in kendini seven kişiden biraz daha farklı. Bu yüzden tarih gecesi için temel elyafın nasıl yükseltileceği ya da arkadaşlarla içeceğiniz için bazı ünlü ve sokak stillerinden ilham aldık.

Festival Hazır
Coachella bitmiş olabilir, ancak bu sezon katılmak için birçok açık hava müzik festivali ve toplantısı var. Sıcak hava ve bir çift kot bermuda şortla konuşan allık pembesi mahsullerinde rahat kalın. Bir sandalet veya spor ayakkabı ile gitmek için cazip olabilir, ancak diz yüksek batı çizmeler size bu nihai sokak stili vibe verecektir.

Klasik Siyah
Siyah bir mahsul üst birçok farklı şekilde tasarlanabilir, ancak klasik baştan ayağa monokrom görünüm asla başarısız olmaz. Kot pantolonu değiştirmek yerine üstünü deriden kese kağıdı ve süslenmiş deri bir ceketle giydir. Kıyafetiniz için bolder deyimi parçalarını dengeleyen ince askılı sandaletler ile bitirin.

Renk Hakkında Her Şey
Soyut bir baskı kırpma üst sanatsal yönünü göstermek için harika bir yoldur. Hangi rengin / renklerin olduğuna bağlı olarak, onu eşit derecede parlak bir pantolon çifti ile eşleştirin. Her şey yaratıcılığınızı ifade etmekten ibarettir, bu nedenle tarafsız palet konfor bölgesinin dışına çıkmaktan korkmayın.

Instagram Hazır
Sizi sahilden akşam yemeğine götürebilecek bir ürün için, dantel veya dalgalı kollu birini seçin. İnce malzeme, hafif okyanus esintisinin cildinize çarpmasına izin verir, ancak geceleri kokteyl partileri için sizi korur. Bikini altlarınızı, krem rengi renkli bir çift pantolon ve arkası açık yavru kedi topuklularıyla kaplayın.

Kotunu Yükselt
Kot pantolon, bu tek omuzlu fırfır numarasındaki gibi ekin mahsulü üst için ideal bir temel oluşturur. Üstler kotu yükseltecek, ancak sıkıntılı kotu kıyafetin tamamen giyinip hissetmesine yardımcı olacak. Bu yaka ile kolyeyi atlayın ve bunun yerine büyük boy küpeleri tercih edin.

Tonal düşünün
Kare yakalı ekin, yaz için It parçalarından biridir. Bulduğunuz sürüm çok kırpılmışsa, aynı rengin yüksek belli eteğiyle dengeleyin. Neredeyse bir elbise olur! Bu sokak stili yıldız, krem tonunun görüntüsünü etkiledi.

Denim Aşırı Yüklemesi
Denim-on-denim, bir mahsul üst ile eşlendiğinde anlık bir cinsellik dozu alan klasik bir kombinasyondur. Gigi ve Bella Hadid gibi yıldızlar bu kıyafeti giydikleri için bilinir, bu yüzden bir dahaki sefere evden çıkarken iç modelinizi kanalize etmekten korkmayın.

Baskı karıştırma
Parmak izi ve fırfır gibi detaylar gömlek oyununu bir üst seviyeye çıkarır. (Bu seviye: karmaşıklık.) Stil etkileyici Caroline Daur’dan bir ipucu alın ve üst ve alt baskıları zıt şekilde kaydırın.

Sportif Olun
Meşgul baskıların ve parlak renklerin çerçevenizi bastırmasına izin vermeyin. Siyah kırpılmış bir tişörtle cildin bir ipucunu açığa vurarak görünümden ayrılın. Bu, aynı zamanda, Barre3’ün izniyle tonda olanları göstermek için mükemmel bir senaryodur.

Hergün Gündelik
Yüksek belli pantolonlar, mahsul üst koleksiyonunuzu sergilemek için üretilmiştir. Bu pantolon kesimi, alt parçanızın cömert bir şekilde korunmasını sağladığından, biraz daha ten rengini göstermekte rahat hissedebilirsiniz. Benim tavsiyem: Bralette tarzını bir deneyin, sonra uzun bir mont verin.

Katman Yukarı
Kendini riske sokmadan ekin giymenin kolay bir yolu, altına uzun kollu bir bluz giymektir. Ofiste bir şey kırpılmış giymek için dahi çalışmanın bu olduğunu düşünün.

Çatı Partisine Hazır
Kırpma üstleri ve maksi etekler, fıstık ezmesi ve jöle gibi bir araya gelirler. Etek kalça üzerinde yüksek durduğundan kombinasyon, daha uzun bir gövde yanılsaması verir. Ve bu gündüz vakti gelmek istersen, sadece bir topuklu ayakkabı ekle.

Model Görev Dışı
İyi haber: Çocukluğunuzdaki favorilerinizi denim tulumları, yaş 25’e bastığınızda Şerefiye’ye bağışlamak zorunda değilsiniz. Bu karanlık yıkama artı Bir kenstocks ve deri omuz çantası yaz barbeküsüne hazır.

Brights’i kucakla
Parlak mahsullerin tepesinde kendinize dikkat çekmekten korkmayın. Cesur tonlar, kendi teninize güvendiğinizi gösterir ve eşit derecede kalın renk paleti olan pantolonlarla eşleştirildiğinde, etki çarpıcıdır.

Ofis dışında
Muhafazakar bluzlarınızı pazartesiden cumaya saklayın. Alt versiyonu – kısaltılmış düğmeli – patronla toplantıda değilken ihtiyaç duyduğunuz tişört. Midi etek ve tıknaz platformlarla eşleşin ve parktaki o yaz konseri için hazırsınız.

Eşleşen Eşleşmeyi Git
Altına sportif bir ürün ekleyerek koordine edilmiş bir seti parçalayın. Bu tarz kesmek, akıllıca bir iş kıyafeti bir dakikanın altında bir dış görünüme dönüştürebilir. YouTuber Chriselle Lim’dan bir ipucu alın ve topuklu bir çift patik ile topluluğa katılın (alttan aşağı?).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here