Sevgilinizi Tanımak İçin Ne Yapmalı?

0

Elbette ki insanların birbirlerini tanımaları için en önemli yolun iletişim aracı olduğunu biliyoruz. Ama bunu ne kadar sıklıkla gerçekleştiriyoruz veya yan yana geldiğinizde gerçekten bir iletişim kurabiliyor musunuz? İşte tüm bunlara hitaben sevgilinizi tanımak için ne yapmalı ve hangi yolları izlemelisiniz bunlara yönelik birçok bilgileri yazımızın devamında sizlere sunacağız.

Sevgilinizi Tanımak İçin Ne Yapmalı?

  • Sevgilinize kendiniz ile ilgili sizi fark ettiği ilk belirtiyi sorun ve bunu size karşı ilk izlenimi ile ifade etme zorunluluğunda kalacaktır. Bu önemli fırsatı kaçırmayın.
  • Erkekler bu konuda her ne kadar kötü bir duruma düşseler de elbette ki hem erkek hem de kadınların aynı kefeye koymamak gerekiyor. Uzun zaman olmuş olabilir ve ikinizin de bu bizim ortak şarkımız olsun dediğiniz bir parça olmuştur elbet.
  • Her ne kadar her iki kişi içinde hafıza durumunu zorlayan bir etken olsa da ilk hamlenin kimden geldiği muhabbeti sizi eğlenceli ve heyecan verici bir gerçeğe götürebilir.
  • Karşınızdaki partnerinize sorunuz şöyle olmalı “sana göre sende en çok neyi seviyorum” sorusu elbette ki onu heyecanlandıracak ve güzel cevaplar vererek siz tatmin edici bir final niteliğini kazandıracaktır.
  • Kendisine en çok kullandığınız kelime veya sözü sorabilir ve bunun hakkında sizi ne kadar tanıdığınızı da öğrenmiş olacaksınız. Bu durum aynı zamanda sevgilinizi tanımanızda da yardımcı olan önemli bir soru niteliği taşımaktadır.
  • Sizde bulunan sinir bozucu bir davranışını sorabilirsiniz. Birden fazla sayabilir bu konu üstüne gitmeyin sadece sizi ne kadar tanıdığını öğreneceksiniz, sakin ol şampiyon.
  • Kendinizin ona hatırlatıcı bir objenin olup olmadığını sorun, bu bir kitap veya bazen topraktan kopardığınız küçük bir papatya bile dahi olabilir.
  • Gülmek tabi ki güzel ama partnerinizin hangi hareket veya davranışa daha çok güldüğünü kendisine sorabilirsiniz.
  • Romantizmi sevmeyen çift yoktur, özelliklede sürekli buluşulan kafe, park veya benzeri yerlerin yeri çiftler için büyük bir önem taşır. Kendisine ve kendinize de soracağınız favori buluşma yeriniz nereydi sorusu ikinizin de birbirinize uyumluluğunu ölçecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here