Sahilde bir yaz partisi için makyaj

0

Ne tür bir makyajın hem deniz köpüğüne dayanacağını, hem de sabaha kadar dans edeceğini söylüyoruz.

PLAJ MAKYAJI KURALLARI

Tatil günlerinde herkese sahile ince bir rakam göstermeniz gerekiyorsa, makyajın mükemmel olduğu konusunda çok dikkatli olmalısınız. Ancak, ölümcül oklara veya cesur dumanlı gözlere başlamadan önce, birkaç kuralları hatırlamak daha iyidir. Sonuçta, kırmızı halıda olduğu gibi sahilde makyaj, işe yaramaz.

 • İlk önce suya dayanıklı ürünler seçin. Eğer aniden tuzlu deniz spreyi alırsanız veya güneş çok ısınırsa, makyaj hala sizde kalır. Ve maskara en kritik anda haince “süzülmeyecek”.
 • İkinci olarak, parıltılı ışık sıvıları, BB kremler, kanepeler ve yumuşak tonları tercih etmek en iyisidir. Doğal güzelliği vurgulamaya yardımcı olacaklar ve bu nedenle bu makyajın akşam boyunca düzeltilmesi gerekmez.
 • Ayrıca, grafik çizgilerini ve yoğun pigmentleri bırakmayı da tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında, her kızın arkadaşlarıyla sohbet etmekten zevk alması, günbatımında güzel fotoğraflar yapması ve ayna ile yalnız vakit geçirmemesi, çok uzun okların süzülmesinden ve güzel tüylerin kirli bir noktaya dönüşmesinden korktuğu aşikardır.

PLAJ MAKYAJI FİKİRLERİ

Ve hala sahilde bir parti için hangi makyajı seçeceğinize karar veremiyorsanız, ilham kaynaklarını paylaşıyoruz.

Fotoğrafta olduğu gibi gölgeli bir ok ile yumuşak bir makyaj – hem düğün için hem de plajda akşam için uygun çok yönlü bir seçenektir. Doğru eğitim ile herkes tekrarlayabilir. 

 • Yüzü tonlamak için doğal olduğu ortaya çıktı, ancak eksiklikler gizlendi, BB kremini kullanın . Kolay şekillendirme, skulpratörler yardımı olmadan yapılır.Sadece kapatıcıya ihtiyacınız olacak. Gözlerin altındaki bölgeye, çenenin merkezine ve sorunlu bölgelere uygulayın. 
 • Kaşlarını bir kalemle vur. Bu durumda ruj kullanmamak daha iyidir – aksi takdirde kaşlar bu kadar nazik bir makyaja karşı çok parlak görünecektir.
 • Tüm göz kapağı için, parıltıyla nötr bir gölgenin sıvı gölgelerini uygulayın. Kremsi, yumuşak pembe veya şeftali rengi uygundur.
 • Koyu bir kalemle müköz gözler stres. Gri veya mavi gözünüz varsa, grafit rengi uygundur ve kahverengi gözlü, en doğal etkiyi elde etmek için kahverengi kullanmak daha iyidir.
 • Mobil göz kapağında birkaç parlaklık gölgesi ekleyin.
 • Son dokunuşlar – kaşın altında küçük bir fosforlu kalem ve üst dudağın üstündeki bir kene ve aynı zamanda parlak dudak parlatıcısı.

Partinin teması izin veriyorsa, daha cesur bir görüntü deneyebilirsiniz. Ana karakterler bu sefer parlak göz farı olacak.

 • makyaj ana sırrı – kırışık yüzyılda kahverengi ya da gri. Bu hile sayesinde bile parlak koyu kırmızı gölgeler 90’lı bir “Merhaba” benzemeyecektir.
 • Ana gölge, mobil çağın merkezine uygulanır. Bir inci, krem ​​veya açık pembe ile aydınlatan bir köşe.
 • Makyaj aşırı yüklenmiş değildi, dudakları nötr bırakmak daha iyidir.

TEILEN
Önceki İçerikTakıntılı Beslenme
Sonraki İçerikMagnolia Tatlısı
Editor
Merak ettiğiniz ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.. İletişim: info@senfarklisin.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here