Saç modeliniz bellimi?

0

Her kadın, zaman zaman kendinde değişiklik yapmayı ister. Bu değişikliğin içinde her zaman saç stili önemli yer edinmiştir. Karakterinizi ve enerjinizi yansıtacak saçlara sahip olmak istiyorsanız yüz hatlarınıza ve saç yapınıza uygun modeller seçmeniz gerekiyor.

Asi kız

Kıvırcık saçlıysanız, hacimli bir fön çekin. Saçlarınızın parlak durması için fön bitiminde bir serum da kullanabilirsiniz. Düz saçlıysanız, yıkadıktan sonra saç diplerine hacim verici bir köpük sıkıp, kurutmanız yeterli olacaktır.

asi1

Su perisi

 

Saçlarınız düzse, hepsine maşa yaptıktan sonra, tarakla saçlarınızı diplere doğru tiftince, resimde gördüğünüz şekil ortaya çıkacaktır. Saçlarınız kıvırcıksa, yıkayıp krepe yapmanız bile yeterli olur. Tabii her iki saçın da iyi bir saç spreyine ihtiyacı olacak.

 

su perisi1 su perisi2

Gotik etki

Saçlarınız kıvırcıksa, nemliyken biraz buklelerini belirginleştirecek bir şekillendirici sürdükten sonra saçınızı ayırıp, ayırdığınız tarafı kulak arkasından tel toka ile tutturun. Saçlarınız düzse de, fazla diplerden başlamamak koşuluyla maşa ile bukleler verdikten sonra aynı işlemi tekrarlayın.

Gotik etki 1Gotik etki 3Gotik etki 4 Gotik etki 2

Egzotik

 

Saçlarınızı düz fönledikten sonra kulak hizasına kadar iri bigudilerle sarıp hareketlilik sağlayın. Toka ile tutturabilirsiniz.

Egzotik 1 Egzotik 2 Egzotik 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here