Saç Dökülmesine Karşı Ne Yapmalıyız

0

Beauty

Günümüz de bu konu oldukça her 10 kişiden 6’sın da mevcut bir sorun, peki ilaç ve şampuan  etki eder mi diye düşünüyor iseniz %100 etkili olmaya bilir. İlaç ve şampuanlar besleyici  ve  vitamin ihtiyacını karşılamaya çalışır, içerisinde bulunan koruyucu ve kimyasal karışımlar  saçlarınızı yıpratmaya devam eder.

Her şeyin çözümü bitkisel çözüm ve gerçek yağlardan elde edilen saç maskeleri saçlarınızı kimyasal  ve koruyucu içermeden saçlar için daha sağlıklı bir yöntem.

Bu saç maskesini evde ve kendiniz hazırlayarak saçınıza masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır, üstelik ilaçlara harcayacağınız  para cebinize kalacaktır. Yani hem sağlıklı ve tasarruf ediyorsunuz.

Saç maskesine gerekli olan eşit miktarda ılık kene otu ve badem yağını karıştırıp saç derinize masaj yaparak uygulayın, uygulama bittikten sonra ortalama 30 dk bekleterek saçlarınızı ılık su ile durulamanız yeterli ve bu uygulama haftada sadece bir saçınıza uygula yapın, Bir kaç hafta sonra yani ikinci ve üçüncü uygulamadan sonra saçınızdaki etkiyi göreceksiniz.

saç bakımı 1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here