Pembe makyaj için 5 seçenek

0

Barbie’nin favori rengini makyajda nasıl doğru kullanacağınızı öğrenin.

arı saydam pembe makyaj, taze, hafif ve genç bir görüntü oluşturmak için ihtiyacınız olan şeydir. Asıl mesele, makyajda pembe tonları nasıl kullanacağınızı öğrenmek.

Pembe gölge gözler kabarık ve kanlı yapmak olduğuna inanılmaktadır – biz zaten bu olduğunu kanıtlamıştır kadar değil . Pembe göz farı , mavi gözler, yeşil, kahverengi – güvenle kullanılabilir – her renge uygundur. Şimdi diğer makyaj detayları ile ilgileniyoruz ve bize pembe makyajın çeşitlerinin ne olduğunu söyleyelim.

Gözlerde pembe oklar

Pembe eyeliner veya alternatif olarak dudak kalemi kullanabilirsiniz. Pembe eyeliner da iyi bir seçenek. Üst kapakta ince oklar çizin. İpucu: Onlara odaklanmak istiyorsanız, önce sayfalar arasındaki boşluğa siyah kalemle boyayın. Ve pembe göz makyajını tamamlamak için toplu maskara yardımcı olacaktır.

Pırıltılı ruj

Göz kapakları, yanaklar ve dudaklar için kullanın. Daha parlak bir etki için ürünü birkaç kat uygulayın. 

Pembe allık

Pembe allık, pembe göz farı için mükemmel bir alternatiftir. Hareketli göz kapağı, kırışık ve sabit göz kapağı üzerine allık uygulayın ve alt göz kapağını getirmek için ince bir fırça kullanın. İkinci aşamada, yanaklar üzerinde bir allık oluşturun. Son dokunuş şeffaf pembe dudak parlatıcısı veya çıplak pembe ruj.

Smokey içi

Hiç pembe dumanlı buz duydun mu? Mor-pembe tonlardaki veya fuşya renkli gölgeler, siyah ve griden daha kötü olmayan bir görevle başa çıkabilir. Gözlerinizi birkaç kat boyayın, sonra gölgeleri kaşlara karıştırın (onları boyamaktan da korkmayın) ve hatta tapınaklara bile – bu en son moda trendi.

Pembe kaşlar

Daha da cüretkar seçenek – gölgeler, pembe kaşlara dönüşüyor! Kaşlara pembe bir kalem (dudaklar için pembe bir kalem olabilir) uygulayın, hafif hareketler kaş alanını boyayın. Kaşların rengi gölgelerden biraz daha parlaksa, makyaj daha grafikseldir. Ve maskarayı unutun – onsuz daha taze görüneceksiniz.

Peki pembe olan makyajı seçtin? Fuşya gölgesini denemeye veya gizli soluk pembe bir sürümde durmaya cesaretin var mı?

Siz hangisini seçersiniz? Yorumda belirtin..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here