Parlak ruj ile makyaj yapmak nasıldır?

0

Dudaklarına odaklanmaya karar verirseniz, sarışınlara, esmerlere ve sade saçlılara ne renk tonları ve makyaj da kaçınılması gereken tonları size söylüyoruz.

Parlak dudaklarla yapılan makyaj, herhangi bir parti için kazan-kazan seçeneği. Bununla birlikte, başlamak için, kusursuz bir görüntü oluşturmak için hangi kuralların uygulanması gerektiğini çözeceğiz.

PARLAK DUDAKLARLA MAKYAJ KURALLARI 
  • İlk aşama mükemmel bir tondur. Arka plandaki tüm kusurları daha belirgin hale getireceğinden, kırmızı aralıkta bir ruj seçtiyseniz bu özellikle önemlidir. Oldukça sıkı bir temel seçin.
  • Herhangi bir makyaj da bir ana vurgu bulunmalıdır. Kırmızı ya da örneğin mor dudaklarla parlak bir makyaj yapmak istiyorsanız gözlerinizi nötr bırakmanız daha iyi olur. Bu, okların veya dumanın yasaklandığı anlamına gelmez. Yeterli grafik renk sayesinde, siyah göz kalemi yerine, kahverengi ve bej göz farı. Dumanlı Göz (uygun ve siyah oklar da bir şekilde kullanmak için).
  • Dudak kalem gerekiyor. Aynı kontur hem de ruj uygulamadan önce ambar tüm yüzeyini tanımlamak için sadece kullanılabilir. Bu onun dayanıklılığını uzatacaktır.

Peki siz nasıl uygulama yapıyorsunuz? Cevaplarınızı yorum kısmına yazabilirsiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here