Parlak cilde ulaşmanın 4 yolu

0
  • Bir yüz kremi yerine, hafif bir parlaklık etkisine sahip bir nemlendirici kullanın ve sadece hafif bir ton ve makyajın kalanını uygulayın. Bu, cildin içeriden hafifçe parlaklaşmasının yaratılmasına yardımcı olacaktır.
  • Her zamanki ortalama yolunuza 2 ila 1 oranında aydınlatıcı (örneğin, Giorgio Armani’den Sheer Fluid) birkaç damla ekleyin, tüm yüze uygulayın Ana şey – parlak bir parlaklık ile parıltı karıştırmayın: ikincisini önlemek için, ton tabanı altında bir mat temel uygulayın.
  • Nemlendirici, ton ve kapatıcı uygulayın, krem ​​allık kullanın (bu aşamada tozu göz ardı edin). Bundan sonra, parmaklarınızı burnun arkasına, aletin üzerindeki çizgiye, çeneye ve alnın ortasına biraz kalın bir krem ​​vurgulayıcı ile koyun. İyice karıştırın.
  • Yağlı bir cilde sahipseniz, kremsi dokularda parlaklık yaratmak için kullanmamanız daha iyidir, ancak tüm makyajın tamamlanmasından sonra, burnun arkasına, allık, alın ve çene üzerine uygulayın. Bir vurgulayıcı olarak, sadece tozlu bir doku ile seçenekleri kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here