Papatya Çayı İle Saç Rengi Açma

0

Herkese merhaba,

Sizlere evde saç renginizi nasıl açacağınızı basit bir şekilde anlatmak istiyorum. Saçlarınızı kimyasal boya ve benzeri ürünlerden tamamen uzak ve saçlarınız zarar görmeden yıpranmadan sağlıklı ve doğal bir şekilde istediğiniz açık renkli saça kavuşacaksınız, öncelikle yapmanız gereken bundan sonraki yazdıklarımızı dikkatlice okumanızı rica ediyorum eksik bir bilgi istediğimiz sonuca ulaştırmaya bilir.

Temiz bir metal kap hazırlıyoruz ve ardından 3 su bardağı sıcak suyu kabın içine boşaltıyoruz, sonrasında ise bir avuç kuru papatya ve içerisin de sapları da olabilir  kabın içerisine döküyoruz, sonraki aşama kabı ateşin üzerine koyup kaynamasını bekliyoruz kaynamaya başladığında üç dakika sonra ocağın üzerinden kabı alıyoruz yada altını kapatıyoruz. Kabın azını kapalı olarak 10 dakika demlenmesini bekliyoruz. Evinizde varsa spreyli bir şişe yada elimizle de yapmak mümkün. Bu uygulamayı yapmadan önce saçımızın temiz olması gerekiyor. 10 dakika sonunda hazırladığımız  spreyli şişe yada elimizle sürmemize yardımcı olarak bir kase yada pet şişe de olabilir, demlenmiş olan papatyaları süzüp şişenin içerin boşaltıyoruz. bu uygulamayı güneşli bir havada yapmanız gerekiyor. Son aşama uygulamayı saçınıza uygulayın ve güneş yardımıyla kurumasını sağlayın saçınız kuruduğunda farkı görmeniz mümkün ve istediğiniz ton oluncaya kadar uygulaya bilirsiniz. Bu uygulamanın hiçbir zararı yok.

Bu uygulamayı deneyen okurlarımızdan mutlaka yorum istiyoruz, Size daha iyi hizmet verebilmemiz  için yorumlarınız önemli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here