Nemli cildin etkisine nasıl ulaşılır veya “ıslak” bir makyaj nasıl yapılır?

0

İlk olarak, böyle bir makyaj yapmak için hangi araçların gerekli olduğunu anlayacağız.

Islak bir yüz makyajı nasıl yapacağınızı anlamanızı kolaylaştırmak için adım adım talimatlarımızı kullanın.

  • Makyaj için cilt hazırlayın: Bir köpük veya jel kullanılarak yıkama yüz tonik sürün, bir nemlendirici krem, göz kremi ve dudak kremi uygulayın. Nemli cilde uygulanması için, örneğin bir saten, Giorgio Armani Luminous Silk Vakfı ile kapatıcı kullanın.

  • Islak maksimum etkiyi elde etmek istiyorsanız önce makyaj için kremlerle cilt tabanını uygulayabilir veya birine birinin orantılı olarak kremler ile karıştırın.Yüzünü pudralamayın!
  • Krem veya sıvı dokular da yüz düzeltme için uygundur. burun kanatlarında – gerekirse elmacık kemikleri, bölgede tapınak altında karanlık alan üzerinde kremalı kapatıcı kullanın. harman Hedef tahtası yanaklarda ve alın kenarları boyunca nuru etkisiyle Krem allık. Krem ya da sıvı işaretleme burnuna ve çenesine arkasında, üst dudak, (bu noktalar, tek bir çizgi ile birleştirilebilir) kaş elmacık kemikleri, üstüne işaretleyin.

  • Yığın duofiber veya kozmetik sünger ile bir fırça ile tüm sınırlarını Rastushushuyte.

  • Gözlerin makyajını unutma. Örneğin, bir bronz-siyah ölçekte bir buz çingene yapmak mümkündür. Kirpik boya su geçirmez maskara.

  • Göz kapaklarınıza ya özel bir parlaklık ya da dudak kremi / dudak parlatıcısı ekleyin. Ancak ürünün mentol veya tarçın içermediğinden emin olun – dudakların hacminin artmasıyla birlikte olmamalıdır, aksi takdirde göz tahrişine neden olur.Makyajı düzeltmek için, toz yerine bir sprey tutucu kullanın.

  • Fotoğraf çekimi için makyaj hazır, ayrıca boynun deri ve yüz (üst makyaj) uygulanan gliserol / vazelin yağı ve yumuşak sürükleme hareketlerinde sprey veya ovmak avuç yoluyla cildi nemlendirmek edin. Eğer Vazelin makyaj kullanabilirsiniz başka nasıl, bildirilen burada .

Makyajımız bitti.

Peki siz bu makyajı nasıl yapıyorsunuz? Cevapları yorum kısmına yazabilirsiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here