Neden depresyonda olan kadınlar saçlarıyla uğraşır?

0

Merhaba güzelliklerim, bugün benimde çok yaptığım bir yanlıştan bahsedeceğim. Yanlış diyorum çünkü aşırıya kaçıldığında yanlış oluyor. Bir kadın ne zaman kendinde bir değişiklik yapsa, kendine yeni bir eşya alsa mutlu olur.  Bende onlardan biriyim. Ne zaman mutsuz olsam saçlarımla uğraşırım. Kendime yeni kıyafetler yeni makyaj malzemeleri alırım. Depresyona ve bunalıma girmemizin başlıca sebepleri erkek arkadaşlar!

Erkek arkadaşlar streslerimizin başlıca sebepleridir zaten. Ayrılık, ufak bir kavga bir kadının moralini bozması için yeterli yani en azından benim için. Bi kavga mı oldu? Hoop soluk kuaförde alınır. Yapmayın kızlar! Kıymayın güzelim saçlarınıza.

Bunun nedenine inmek gerekli, neden kendimizle uğraşırız mutsuzken? Kendimizi değiştirmenin en kolay yolu saçlardır. Bizde isterdik göğüsler bir beden büyüsün. O popo ölümüne squat yapılmışcasına toparlansın. Ama olmuyor o yüzden en basit yöntem saçları değiştirmek.

Bazı kadınlar saçlarla birlikte kötü ve hatırlamak istemedikleri o anlarında kesilip gittiğini düşünür bir çeşit büyü gibi. Ayrıca karşı tarafa bak ben değiştim, güzelim ve mutluyum imajı verirler. Bir de etraftan bi kaç iltifat işitilirse değmeyin keyiflerine? 

Yapmayın kıymayın dedim ya az önce, dediğimin arkasındayım. Ben ne zaman erkek arkadaşımla sorun yaşasam, ki şu 2 yıla yaklaşan ilişkimde pekte sorunsuz değildik. Bu yüzden saçlarımla oynadım. Boyattım, kestirdim, uzattım. Tekrar boyadım. Tekrar kestim. Size 1 yılımı anlatsam o kadar değişim yaşadı ki saçlarım. Nasıl dayandı bu zamana kadar bilmiyorum. Şuan omuzlarımda ve üstlerden kopmuş saçlara sahibim. Size demem o ki; bir başkası için saçınızla başınızla uğraşıp durmayın. Sonra benim gibi ağlarsınız halinize. Saçları böyle olan güzelliklerim varsa eğer bir önceki yazımı okuyabilirsiniz. Orada da nasıl toparlayacağımızı anlattım.

Güzel kalın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here