Microblading kaşlar

0

Tembel ve zaman ve enerji için üzülüyor olanlar için çözüm – bir kaç yıl için kaş makyajının dayanıklılığını uzatmaya olanak veren bir teknik.

Microblooding, 1 ila 3 yıllık bir süre için kaşların yarı kalıcı bir renk düzeltmesini temsil eden bir prosedürdür. Klasik kaş dövme için birçok açıdan benzer, ancak aynı zamanda önemli farklılıklar vardır.

Kaşların mikrobonlanması sırasında, bir tutamağa benzeyen özel bir aparat kullanılır. Çubuk yerine birkaç çok ince bıçak içerir (kalınlığı 0,2 mm’den azdır). Bu kalem, efendinin cildin doğal tüylere benzeyen en güzel çizgilerini çizmesini sağlar. 2 saatlik prosedürüne bağlı İnme en doğal bakmak kaş “ile dolu” a, kalın üç boyutlu dönüşüyor – kozmetikçi müdahale tespit etmek neredeyse imkansızdır. Dövme sırasında böyle bir sonuç elde edilemez. mikrobleydinge titreştiğinde yöneticisi tarafından kullanılan ve bir berrak ve ince çizgiler çizmek izin vermez makinesi: en sonunda kaş elle çizilmiş bir işaretleyici kullanılarak görünmesini sağlayacak şekilde deride pigment bu, “başarısız” olduğunu.
Microblooding kaşları, klasik dövme ile karşılaştırıldığında cilt prosedürü için çok daha az travmatiktir. Mikroblast aparatındaki ince bıçaklar, bir dövme makinesi gibi cilde zarar vermez, bu yüzden bir seanstan sonra kırmızıya dönmez ve şişmez. Artı – süreç daha az ağrılıdır. Prosedürden sonra ciltte, 4-5 gün sonra soğuran zar zor görülen bir film formu. Bu problemi çözer.
İlk mikroblasttan bir ay sonra, master, müşterilere düzeltme prosedürüne gelmelerini önerir. 40 dakika boyunca kaşların görünümü ideale getirilerek, pigmentin cilde geri dönmesi filmle birlikte gelir. Bundan sonra, kaşlar 1 ila 3 yıl arasında korunur – pigment çok yakında doygunluğunu kaybeder.
Mikroblast için nasıl hazırlanılır?
İlk olarak, bu prosedürün sizin için çok gerekli olup olmadığına karar vermelisiniz. Sil, yıka, sonuç işe yaramayacak – 2-3 yıl beklemek zorunda! Bu teknik, kaşların şeklini, uzunluğunu ve genişliğini ilgilendiren belirgin kusurları düzeltmenize izin verir. Bir zamanlar meme uçlarına koparıldıysa ve şimdi doğal görünüme dönmek istiyorlarsa, mikrobürleme en iyi çözümlerden biridir. Kaşlar doğal olarak asimetrik ise aynı prosedür yardımcı olacaktır. Her neyse, usta yazmadan önce tüm “artıları” ve “karşı” düşünülmeli ve tartılmalıdır.

Kaşların mikrokodlanmasından önce ne yapamazsınız?
Microblueing kaşları antibiyotik alımı sırasında yapılamaz, çünkü ciltten dolayı bir pigment alamaz. Mikroblastlamadan birkaç gün önce alkol de kontrendikedir. “X” günü, kafein içeren ürünlerin yanı sıra, fast food ve diğer zararlı yiyecekleri terk edilmelidir.

Bu arada, mikro-camlamaya gitmeden önce, kaşları bir ya da iki hafta boyunca koparmamaya dikkat edin – ne kendi başına ne de kabinde. Aşırı saç çıkarın ve kaş kaş “çizmek” için aparat yukarı çekmeden önce bir “doğru” durumunda sonuçlanacaktır, usta diye istediğiniz şekli ayarlayacaktır.

Kaş mikroblastlama işleminden sonra ne yapamazsınız?
Bir haftalık kaşlar hakkında, su prosedürleri sırasında bile pratik olarak ıslak kalmamanız gerekir. Kozmetik ajanları kaşlara koymak veya render etmek de imkansızdır. Ayrıca, güneş ışınlarına aktif maruz kalmaktan kaçının ve fiziksel aktiviteyi sınırlayın.
Prosedürden sonra cildinizde görünen Plenochku, hafifçe soyulmak isteseniz bile silinemez.
Kaşların mikro örgüsünü planlamalısınız, böylece bir ay önceden havuz, banyo ve sahili terk edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here