Manikür ve pedikür sonbahar- kış 2018-2019

0

Aynı anda hem manikür hem de pedikür yapmayı planlıyorsanız ve hatta benzer bir şekilde dekore ederseniz, önce renk ve sonra tasarım üzerinde karar vermeniz gerekir.

Sonbahar-kış 2018/2019 sezonunda , en önemlisi klasik tonlarıdır: Birincisi, kırmızı (bordo da bir seçenek olarak kabul edilir) ve ikincisi, kahve (ustaların hala sevdiği çıplak palette en popüler). “Görsel” deneyleri tercih ederseniz, tırnaklarınızı “köpek dişi” veya bir glencheck kafesi gibi baskılarla süslemeye veya deniz stilinde manikür ve pedikür yapmaya çalışın. Bir moda da minimalist tasarım: ay manikür ve fransız. Bu arada, tırnak sanatında birleştirilebilirler. Veya manikür için bir ceket seçerek bir renkte ve deliklerin seçimini (pedikür için) ayarlayın. Geometri de zemini kaybetmiyor.

Dokular ve çizimlerde olduğu gibi, klasik kaplamaya ek olarak modaya uygun mücevher tırnakları elde etmek için rhinestones, boncuklar ve diğer dekoratif elemanların eklenmesiyle de popülerdir. Bu makalede sonbahar-kış sezonunun eğilimleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Nasıl mı? Bizi takip 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here