Mango Trend Elbiseler

0

Mango’nun 2015 in en çok tercih edilen kıyafetlerden sizlere tercih ettiğimiz elbise  modelleri mango’nun bu sezonun en çok tercih edilen elbiseler oldu, sizleri bu elbiseleri isimleriyle detaylıca aktarmak istiyoruz ki sizler de bu elbiseleri rahatlıkla ve kolayca bulabilirsiniz.

Bu sezonun en çok tercih edilenler arasına giren elbiselerden ”Paisley Desenli ” elbise modeli, detaylı incelemek için fotoğrafa tıklayın.

Yine en çok tercih edilen diğer elbiseler arasında ”Cupro Shift” isimli elbise modeli bu elbise pembe sevenlerin gözlerini alamayacak elbiselerden biri.

Beyaz sevenler bu elbise tam sizlere göre  mango’nun en çok satılan ve tercih edilen elbiseler arasında yer alan ”Ajur” detaylı elbise

Son olarak ta lacivert’in neredeyse şuana kadar en iyi kullanılmış bir elbisede görebilirsiniz, Cupro karışımlı bir kumaş kullanılmiş , v yakalı olarak yapılmış çünkü bayanlar en çok tercih diyor, kontrast truvakar kollu yapılmış çünkü bayanların ençok rahatsız eden elbiselerde kollarda kasma gibi rahatsız edici olayı çözmüşler, omuzları düşük ve  sırtı kontrast yapılmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here