Makyaj’da Gerçek Renkler

0

Koyu kahve, yumuşak mavi, pembe ve menekşe tonları parlak dergilerin kapakları üzerinde iyi görünmez. Gerçek hayatta, pastel renk tonlarındaki makyaj, uygulamanın ana kuralları dikkate alındığında etkileyici görünmektedir. Peki bunlar nasıl yaparız derseniz aşağıdaki sıralamaları dikkatlice okuyup size uygun olanı denemek.

1. Pastel renkler özellikle koyu renkli ciltlerde mat görünebilir. Renk rengi doymuş ve yoğun hale getirilmeden önce uygulanmadan önce göz kapaklarını gölge altındaki özel bir tabla ile örtün. Ve daha parlak bir gölge için böyle bir şemayı uygulamaya çalışın: önce tabanı uygulayın, ardından pastel rengin gölgelerini uygulayın, sonra yine tabanı ve tekrar gölgeleri seçin.

2. Tiyatroya ve anlatıma makyaj eklemek istiyorsanız, siyah kullanmaktan korkmayın. Kömür-siyah göz kalemi ve parlak parlaklıktaki uzatan maskara
Görüntü daha cazip ve cesurdur.

3. Tonları karıştırmaktan korkmayın. Aynı renkteki daha koyu bir tonlamayı vurgulamak için tüm göz kapağını bir pastel tonda ve dış köşesinde kaplamayı deneyin. Daha aşırı bir görüntü için, renklendirilmiş rimelle kirpik boyama yapın.

TEILEN
Önceki İçerikPanço Modelleri 2017-2018
Sonraki İçerikDoğru Göz Makyajı
Editor
Merak ettiğiniz ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.. İletişim: info@senfarklisin.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here