Kuruyan Oje ve Rimel İçin Ne Yapılmalı?

0

Bu konuda herkes aynı şeyden şikayetçi sanırım yani oje ve rimellerin çabuk kurudukları ve sonuna kadar kullanamadığınız için bu konuda oldukça üzgün olduğunuzu biliyoruz ama artık çözümü var.

Kuruyan oje için:

Çok severek alınan ojelerinizin kuruması sizler için sinir bozucu olsa da artık sinirlenmenize gerek yok, çünkü bu konuda sizlere kolay ve etkili bir yöntem sunacağız. Yapmanız gereken bir kaba su koyarak suyu kaynatmak cezve de olabilir su kaynadıktan sonra kuruyan ojenizi kaynayan suyun içine bırakmak yaklaşık 5 dakika kadar beklettikten sonra ojenizi çıkartın ve açarak içine 2-3 damla aseton damlatın ve bir iki sefer çalkaladıktan sonra biraz bekletin ve sonra ojenizi yeni gibi kullanabilirsiniz

Kuruyan rimel için:

yine çok severek ve güzel sonuçlar aldığınız rimeliniz ise bu onuda aynı şekilde kaynar suyun içine bırakarak yaklaşık 2-3 dakika bekleterek rimeliniz eski haline gelecektir. Eğer ki rimeliniz bir daha aynı duruma gelmemesi için rimelin fırçasına bir miktar krem sürerek rimelin ömrünü uzatmış olursunuz.

Sen farklısın’la sıkıntılar çözüm yoluna girerken aklınızdaki soruları info@senfarklisin.com mail adresimize yazarak tarafımıza iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here