Kuru ve Renksiz Saçlar İçin Etkili Maskeler

0

Arzulanan sonucu nasıl bulabilirim? derseniz şimdi size anlatacağımız tarifleri dikkatlice uygulayın.

Yağ içeren maskeler. Örneğin, aloe, jojoba, keten, dulavratotu ve diğerleri. Yağlar saçları yoğun bir şekilde nemlendirir, pürüzsüz pulları besleyicilerle zenginleştirir.
Doğal nemlendirme içerikli maskeler: bal, kefir, yumurta, üzüm, aloe suyu ve diğerleri. Doğal bileşenler, saçları en iyi şekilde etkiler ve bütün gün nemlendirirler. Bu nasıl oluyor? Besinler saçlarına derinden nüfuz eder ve birkaç saat boyunca nemi tutar.
24 saat güvenilir koruma ve nemlendirme sağlayan maskeler, profesyonel kozmetik ürünlerinin herhangi birinde bulunur. Uzmanlar bu ürünleri uzun yıllar test ediyorlar; böylece bir profesyonelin eline güvenle güvenebilirsiniz.
Sağlık ve güzelliği garanti eden saçın pürüzsüzlüğünü sağlayan keratin etkisi ile maskeye dikkat edin. Saçlarımız% 80 keratin, bu nedenle bu ürünler en popüler ve etkilidir.

Tarifi “güneşli”.
Herkes, otların saçları olumlu etkilediğini bilir. Bu nedenle saçları nemlendirmek için çiçek soğuması denemeye değer. Pişirme için aşağıdaki bileşenlerden oluşan bir karışıma ihtiyacınız var: marigold çiçeği ve papatya, ısırgan otu ve huş ağacının yaprakları. Tüm kurutulmuş malzemeler toz haline gelmiş bir halde iyi öğütülebilir, kaynar su dökülüp demlenmeye bırakılabilir. Bu su her yıkamadan sonra saçlara uygulanabilir. Haftada bir kez sıkıştırabilirsiniz.

“Çizgili”.
Tatlı zengin faydalı özellikleri ile bilinir. Bu nedenle, bu tarif benzersizdir ve herhangi bir hasar için kullanılabilir. Bir çorba kaşığı bal, keten tohumu yağı ve bir çay kaşığı tarçın karıştırmak gereklidir. Saçın tüm uzunluğuna uygulayın ve yaklaşık bir saat bekletin, sonra su ile durulayın.

“Süt”.
Kefir tutarlılığı çok hoş, saçlara şaşırtıcı derecede yumuşak bir şekilde girdiği ve içeriden nemlendirdiği için saçlara uygulanması hoş birşey. Herhangi bir kefir alın ve köklerinden başlayıp tüm uzunluğu boyunca saça uygulayın. Bol miktarda su ile yıkayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here