Köpüklerden Duvar Panosu Yaratın

0

Yaşam alanlarımızı yani evlerimizi belki kendi odamızı güzelleştirip, daha enerjik hale getirmek çok kolay! Yeter ki isteyelim… Basit yöntemler ile dekoratif ürünler ortaya çıkarabilir ya da küçük değişiklikler ile evimizi yenileyebiliriz. Belki mutfak dolabı kapaklarımızı membran kapaklar ile değiştirebiliriz, belki de oda kapılarımızı Amerikan kapılar ile değiştirebiliriz. Döküm sandalye ve döküm masa ile balkonumuza baharı taşımamız mümkünken sadece kendi odamızda değişiklik istiyorsak beyaz köpüklerden yaratıcı panolar yapabiliriz. Bu yazımızın amacı ve konusu tam da bu! Beyaz köpüklerden yapılacak dekoratif pano ve yapım incelikleri…

Öyle kolay bir çalışma ki bu, belki de evinizin her köşesine büyük ya da küçük bu panolardan yapmak isteyebilirsiniz ki zaten gerçekten de her ortama uygun bir pano yapmak mümkündür. Genç odası, çocuk odası gibi yerlerde son derece kullanışlı olacağı aşikâr… Çocuğunuzun odasını yenileme isteklerine karşı belki parke ya da oda kapısı değiştirebilirsiniz ve bunun yanında birlikte köpükten pano yapmayı teklif edebilirsiniz. Bunun için beyaz köpüklerden satın almanız yeterli. Bir de kumaşa ihtiyacınız olacak. Kumaşı sabitlemek için ise yapıştırıcı, raptiye ya da zımba kullanabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum. Kumaşı iyice gerdirerek arkasından sabitlemelisiniz. Yapıştırıcı belki diğerlerine göre çok da sağlıklı sonuç vermeyebilir ama küçük panolarda işe yarayacaktır. Zımba ise en başarılısı ama zımba yaparken köpüğü kırmamaya özen göstermelisiniz.

Yapacağınız bu panolarda, renkleri desenleri ile göz kamaştıran kumaşları kullanırsanız, son derece şık tablolara sahip olursunuz ama notlar alabileceğiniz bir alana da sahip olabilirsiniz. Düz renk kumaş ile kapladığınızda üzerine raptiyeleri yapıştırabileceğiniz, notlarınızın yer aldığı kullanışlı bir alan olacaktır. Dolayısıyla her odada kullanmak mümkün…. Hatta ve hatta balkon ya da bahçelerinizde bile bu tür dekoratif ürünlere yer açabilirsiniz. Balkonunuz için seçeceğiniz şık balkon mobilyaları, belki döküm sandalye ve döküm masa, bu tür bir tablo ile tam anlamına kavuşacaktır. Hemen Karakaş Yapı ‘nın online sisteminden siparişinizi verin, siz de şık panolar hazırlamaya başlayın.  Evinizi güzelleştirmeniz işte bu kadar kolay!

h

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here