Komik makyajda yapılan hatalar!

0

Çoğunlukla komik makyaj yapmayı düşünmüyorsunuz, ama sonunda görüntünüz gülünç görünüyor. İşte makyajınızı kesinlikle saçmalayan on zararlı makyaj ipucu (kötü bir şekilde!).

1) Cildi makyaj için hazırlamayın. (Düzgün makyaj için cildi hazırlar aslında olarak gördüğü, tam tersine, Peeling veya, parlak makyaj katmanları aracılığıyla sizinle kalmak ve burnu gerektiğini)
2) Gölgeni olmayan bir ton tabanı kullanın. Daha yaşlı görünmek için daha açık bir ton kullanın. Daha abartılı bir seçenek için, birkaç ton daha koyu bir temel seçin. Ellerinizle büyük miktarda para uygulayın, sınırları zorlamayın.
3) Kaşlar için mümkün olduğunca fazla araç kullanmaktan çekinmeyin. Ne seçerseniz seçin (gölgeler, kurşun kalem, ruj veya kaş jeli), maksimum uygulayın.kaş başlangıcı açıkça emin olun, viraj, yüksek asansör ve yüksek çözünürlüklü ulaşmak.
4) Yüzdeki gölgeleri vurgulamak için özel bir koyu bir ton kullanmayın. Kırmızımsı kahverengi bir allık alın ve yanakları ve yanakları cömertçe koyun.
5) En güzel ve parlak gölgelerin gölgeleri, tüm göz kapağında, kirpik çizgisinden, kaş çizgisine, en iyisi parmaklarınıza kadar, sürekli bir katman uygular. Hiçbir şeye işkence etme! Mavi ve yeşil renkler en çok dikkat çekecek. Özel şık – eğer gözlerin renginde tam olarak eşleşirse.
6) Gözlerinizi bir kalem veya sıvı eyeliner ile konturun etrafından ayırın, düz çizgiler yapmaya çalışmayın. Mukusun gözünü boyasız bırakın. Sınırları hiç söndürmeyin.
7) En uzun sahte kirpikleri yapıştırın. Hiçbiri yoksa, kirpikleri en az beş kez boyayın. Bir sanatçı olarak özgür olun, göz kapaklarınıza doğru mürekkep alın!
8) Dudaklarda, doğrudan tonun üzerine şeffaf bir parıltı ekleyin.
9) Şenlikli bir ruh hali varsa – dudak kontürünün ötesinde 2-3 milimetreden daha az olmamak kaydıyla herhangi bir parlak gölgede ruj kullanın.
10) Özellikle cildiniz yağa eğilimli ise, toz yapmayın. Yüzün Shrovetide’de bir gözde gibi paylaşın!
Şimdi sizlere tavsiye mi ettik, yoksa yanlışları mı gösterdik? Cevapları yorum kısmına yazabilirsiniz.
Hatasız güzel bir makyaj ile harika günler dileriz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here