Komik göz makyajı: 5 basit fikir

0

Bir ironik göz makyajı yaratmak istiyorsanız, bir makyaj sanatçısının yardımına başvurmadan, Instagram’da bulunan bu fikirlere daha yakından bakın.

“Kabarık” oklar
Mükemmel oklar çizmeye çalışmıyor mu ? Kusuru haysiyete çevir! Okları çizin, ideal şekli önemsemeyin ve sonra dikkatsiz “kabarık” kenarlar yaratmak için astarı farklı yönlere doğru fırçalayın. Aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi, görüntüyü kaşlardaki pulları yapıştırarak tamamlayabilirsiniz.
İki renkli makyaj
Belki de komik bir göz makyajı yapmanın en kolay yolu, alt ve üst göz kapaklarını farklı gölgeler tonlarıyla boyamaktır. Kesinlikle tüm renkleri ve kombinasyonları kullanabilirsiniz. Ancak, resmin sadece komik değil, aynı zamanda organik görünmesini istiyorsanız, kullanılan gölgelerden birine tonlu rujla tamamlayın. Makyajın benzer bir versiyonu bu ayrıntılı fotoğrafta bulunabilir.
Pul veya çıkartmalar
Gözlerinizin köşelerini komik çıkartmaları ile süsleyin – çiçek, hayvan, meyve resimleri. Herhangi bir çocuk mağazasında satılan düzenli çıkartmalar satın alabilirsiniz. Onları daha iyi tutmak için, yanlış kirpikler için yapıştırıcı kullanın.
Basit çizim
Yüz Ödülleri Rusya yarışmasında, makyaj sanatçıları yüzünü tuval olarak kullanırlar ve üzerine gerçek resimler çizerler, ancak zaten bu tür becerilere sahip değilseniz, basit biriyle başlayın. Örneğin, üst göz kapağında yarım karpuz çekin. Böyle basit ve sevimli bir çizim oluşturmak için, sadece üç araca ihtiyacınız olacaktır: kırmızı ve yeşil renklerde kırmızı gölgeler ve sıvı eyeliner.
joker
Joker’in yüzünü süsleyen markalı siyah “lekeler”, kız için saçma makyajın temeli olabilir. Siyah bir göz kalemi kullanarak, alt göz kapağının altından bir üçgen çizin, aynı şekilde kaşı ikinci gözün üzerinde süsleyin. Tabii ki, böyle bir görüntü sadece komik değil, aynı zamanda korkunç da olabilir. Joker gibi makyajın tam versiyonu burada.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here