Kızıl Saçlı Kızlar İçin Hangi Renk Rujlar Uygundur?

2

Kızıl saçlı, kendi içinde anlamlı olan ve her zaman dikkat çeken ayırt edici bir özelliktir. Ancak bu, onlar için özel olarak tarafsız bir ortam seçmenin gerekli olduğu anlamına gelmez, renk yasak değildir. Makyajı kırmızı veya pembe gölgelerden seçseniz bile, kızıl saçlarla tartışmamaları için bunları kullanabilirsiniz.

Kızıl saçlı ve kırmızı ruj

Kırmızı ruj kırmızısının renkleri arasında, belki de en çok kızıl saçlı kızlara gider. Görüntü tek bir renk paletinde elde edilir, böylece uyumlu görünür. Eğer havuç kırmızısı tonları, “saf” kırmızı ya da biraz daha koyu meyve tonları kullanırsanız, sonuç aynı olacaktır.

Rujun mat dokusu rengini yumuşatır ve kızıl saçların arka planına karşı daha sessiz hale getirir. Parlak, aksine, akşam makyajı için daha parlak bir efekt oluşturmanıza olanak sağlar.

Kızıl saçlı ve kiraz ruj

Bordoya yakın olgun kirazın zengin tonu, akşam için bir seçenek olarak birçok kırmızı kıza hizmet vermeye hazır. Her şey görüntüye iletilen asil derinliğindedir. Kızıl saç rengi sanki daha az ihtiyatlı hale gelir ve kısıtlı bir ifade bulur.

Ruj gibi rujların doğru bir şekilde eklenmesi önemlidir; cilt solgun görünüyorsa, Ön Rafaelitin tuvallerinden Ophelia’ya yapılan üzücü referanslar önlenemez.

Kızıl saçlı ve şeftali ruj

Dudaklardaki şeftali rengi nazikçe saç rengiyle örtüşür. Bu nedenle, rengi şeffaf balzamın nötr parlaklığına tercih ederseniz rahat görüntüler için seçmeye değer.

Kızıl saçlı ve kahverengi ruj

Derhal gri pigmentlerin varlığının farkedildiği serin taupe tonlarını düşürmeniz gerekir. Kırmızı daha sıcak kırmızı-kahverengi tonlara ihtiyaç duyar. Bu, pişmiş toprak rengi de içerebilir (bir yandan parlak, diğer yandan doğal, doğal bir kil rengi). Görüntünün bir parçası haline geldiğinde, bu ruj yabancı bir şey olarak göze çarpmayacak.

Kızıl saçlı ve fuşya ruj

Soluk pembe tonlar da kızıl saçlı kız imajına başarılı bir şekilde entegre edilebilir. Dudaklardaki fuşya rengi, görüntüyü tazelikle dolduracak etkileyici bir kontrast yaratacaktır. İlkbahar-yaz makyajı için harika bir çözüm.

Kızıl saçlı ve neon pembe ruj

Başka bir başarılı kombinasyon, son derece parlak da olsa. Pembe neon ile makyaj dudaklar ilkbahar ve yaz aylarında en uygun olanıdır. Ancak partilerde böyle bir seçim tüm yıl boyunca haklı.

Yeşil Gözlü Kızıllar İçin Ruj Rengi Seçimi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here