Kısa ve keskin oje tasarımları

0

Fransız manikürü, çok kısa tırnakların bile daha zarif olmasını sağlayan tırnak sanatının bu çeşitlerinden biridir. Ona yaklaşırken, bir temel kural gözlenmelidir: tırnakların uçlarındaki şeritler dar olmalıdır. Aksi takdirde tırnaklar daha kısa ve onlarla parmaklarda görünecektir. Diğerlerinde güvenle deneyebilirsiniz.

keskinlik ortasındaki ek şeritleri olan çift ceket, kısa tırnaklar için kesinlikle kazanan bir çözümdür. Klasik versiyondan bu ceket oldukça farklı. Bununla birlikte, tamamen farklı bir şekilde algılanır, yeni detay tasarımı önemli ölçüde yeniler.

Tırnakların küçük uzunluğunun dikkatini çekmek görsel efektlerin yardımıyla olabilir ve bu eğri ceket hesaplanır. Uçlardaki şerit, hafifçe yana kaymış gibi görünüyor. Bu özellikle orijinal bir güzellik bulgusudur, özellikle de parıltının ucuna parlatmak istiyorsanız, normal vernik değil.

Kısa tırnakları süsleyebilen ceketin başka bir versiyonu da ipuçlarını ayıran ince parlak şeritler. Bu tırnak sanatı, laconik grafiklerin amatörlerine hitap edecek. Ayrıca, gerçekleştirmek çok basit.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here