Kirpikleri Hızlıca Uzatın

0

Herkese öncelikle merhaba, yeni konumuz kirpikleri nasıl uzatırız ve hızlı yöntemi nedir.

Takama kirpik etkisi yaratan doğal kirpikleriniz olsun peki kirpiklerim nasıl büyür ve o kadar uzar mı diye düşüncelere kapılıyorsanız bunun cevabı yazımızı sona kadar okumanız gerekiyor.

Takma kirpikle uğraşmayın ve kirpikleri uzatmak için krem ve jeller almayın çünkü içerinde taşıdığı kimyasal bileşenler cildimize zarar verebilir ve hemen uzatmaya bilir. Sizlere daha ekonomik  ve daha doğal  olduğu gibi evde kendiniz hazırlayıp kendiniz uygulamayı yapın ve kirpikleriniz uzatma işle mi bittiğin de yani istediğiniz sonucu aldığınız da kendinizle gurur duyun bu güzel eseri kendiniz gerçekleştirdiniz diye kendinizi sevin ve kendinizin neler başaracağını bir kez daha düşünün demek oluyor ki her şeyi yapabilirsiniz güzellik için uçuk kaç para vermeyin daha sağlıklısını kendiniz yapın. Şimdi gelelim sizlere bu uygulamayı yani kirpiklerinizin uzatmak için geren malzemeler Hind yağı ve Hindistan cevizi yağı gerekli malzemeler. Hind yağının kan akışını hızlandırdığını ve saç, kaş ve kirpiklere uygulandığın da uzamasını ve beslenmesini sağlar. Hindistan cevizi yağının özellikle katısını kullanmamız lazım gerekiyor nedeni ise katı Hindistan yağı hiçbir katkı maddesi barındırmıyor. Hindistan yağı içerdiği E vitamini asitleriyle kirpikleri hafifletir ve kirpiklerinizi güçlendirerek hızla uzamasını sağlayacak.

Bu uygulamayı hazırlanışı çok kolay yapmanız gereken bir kabın içerisine bir tatlı kaşığı Hind yağı ve bir tatlı kaşığı Hindistan cevizi ekleyip iyice karıştırıyoruz ve küçük bir kaba döküyoruz ve boşalttığımız küçük kabı buz dolabında 10 dakika bekletiyoruz ve sonrasında yapmış olduğumuz jel hazır durumda. Akşamları yatmadan önce kirpik diplerine ve tümüne uygulama yapabiliriz.

Bu uygulamayı sadece geceleri uygulayın ve unutmamak için yatağınızın yanına yada dış fırçasının yanına koyup unutmayı engelleyebiliriz.. Bu uygulamayı düzenli olarak uyguladığınız da iki haftada sonra takma kirpik takmayacak kadar belirgin kirpiklere sahip olacaksınız. Yapmış olduğunuz jel sürümü çok kolay ve hızlı bir şekil de ugulaya bileceksiniz. Kirpikleriniz güçlü görünmesini istiyorsanız maskara gibi ürünleri kullanmayın eğer ki uyguluyorsanız son kullanma tarihinine mutlaka bakın yapmış olduğunuz maskaranın içerisin de kimyasal yapı kirpikleri güçsüzleştirir ve bu da firmaların istediği de bu sizi ele almak ama kullanmayı bıraktınız da daha etkili sonuçlar göreceğinizden emin olun.

Sizler yapmış olduğumuz uygulamayı düzenli bir şekil de kirpiklerinize uygulayın sonrasında kirpiklerinize başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

Yapmış olduğumuz bu uygulamayı denediyseniz konu hakkında mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here