Kendi kaşlarınızı nasıl yapabilirsiniz?

0

Doğru tasarlanmış kaşlar, yüzünü tam anlamıyla değiştirebilir ve özelliklerini daha belirgin hale getirebilir.

İdeal kaşlar doğal eğriler, keskin çizgilerin yokluğu ve oldukça geniş bir form anlamına gelir. Bu materyalde, çeşitli şekillerde evde kaşları nasıl ayarlayacağımızı detaylı olarak anlatacağız.

Kaş şeklinizi nasıl seçmelisiniz?

Kardinal olarak formu değiştirmek gerekli değildir – doğa nadiren yanılmaktadır, ancak kolay bir düzeltme yapılmamaktadır. Şunları yapabilirsiniz   şekil çimdik , parlak tersine, görsel yüz hatları daha yumuşak hale getirmek için ya. Her zaman, kaşların çizgisine bağlı olarak, yüz mimarisinin önemli ölçüde değiştiğini unutmayın.

  • Yuvarlak kaşlar

Bu, ani geçişler olmaksızın yumuşak bir eğriye sahip kaşlar için geleneksel bir isimdir. Kaşların yuvarlak şekli genellikle lunat olarak da adlandırılır. Yüze güzel bir yüz verir ve keskin özellikleri olan kızlara – onları yumuşatmak için – tavsiye edilir.

  • Bir bükülme ile kaş

Kırık yüz ifadesini biraz kibirli kılar. Bu özgüvenin bir göstergesidir. Bu form oval bir yüz ve etkileyici elmacık kemikleri olan kızlar için uygundur.

  • Keskin kaşlar

Sharp Kloss gibi kabarık kaşlarla şaşkına dönmüş olursak, doğanın çoğu zaman gözün alçaltılmış köşeleri olan kızlara verilir – bu kaşlar onları görsel olarak kaldırır.

  • Düz kaşlar

Uzun bir yüzün sahiplerine giden form – orantıları görsel olarak ayarlayabilir. Maksimum doğal kaş döneminde bu form en popüler olanıdır. Ancak kaşların düzgün olması gerektiğine dikkat çekmek için: taban çok açık olmamalı, aksi halde yüz çok katı görünecek.

Kaşları öne çıkarmak ne anlama geliyor?

  • Kaşları telafi etmek çok miktarda para üretir. Biçimlere ve dokuya göre size uyanları seçin : jeller, karkaslar, kurşun kalemler, işaretleyiciler, rujlar, mumlar ve gölgeler.
  • Nadir kaşlar için ideal seçim bir kalemdir. Yumuşak, ancak keskin bir şekilde bilenmiş olduğundan emin olun – bu, doğal bir şeklin elde edilmesine yardımcı olacaktır. Kısa vuruşlarda boşlukları doldurun ve kalın kaşların etkisini yaratın.
  • Yeterince kalın kaşlarınız varsa, ancak ince veya eksik kuyruğu olan bir kalem de yardımcı olacaktır. Kuyruğa geçişin doğal olması için “tüyleri” çizin.

  • Uzun tüylere sahip kalın kaşlar, mürekkep veya jel ile vurgulamak için yeterlidir. Kaşları hafifse, kara kaşlarınız veya hafif bir renk tonu olan bir aletiniz varsa açık bir çare kullanın.
  • Yumuşak makyajı tercih eden kızlar, gölgeleri kullanmak daha iyidir – en hassas sonucu verirler ve gölgelenmeleri daha kolaydır.
  • Kaşlar için bir araç seçimi genel olarak görüntüye bağlıdır: Dudaklara bir vurgu yaparak makyajsız veya makyaj için bir kalem alırsınız ve eğer dumanlı gözler yaparsanız, kaş gölgelerini kullanmak daha iyidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here