“Kaşlarınız ne?” veya Instagram’dan son 3 eğilim makyajı

0

Son aylarda instagram da ki bloggerlar kaşlara yapılan vurgu, bu ay, sezon, yıl ve hayatın en gözde modlarından biri olmaya devam ediyor. Ve kaşlarınızın kusursuz olduğundan eminseniz bile, makyajlarındaki üç ana eğilimi kaçırmayın: Onları acilen ofiste denemek zorunda değilsiniz, ancak buna değer bir şey olup olmadığını bilmek ve denemek.

1. Tüy kaşları. Kalın kaşların ve sevgililerin dikkatini çekmesi için seçenek: düzeltmek, düzgün bir parçalama yapmak ve saçları tırnaklamak için küçük bir jel uygulayın. Ayrıca farklı şekilde yapılabilir: kılları kaldırın, alttan yukarıya doğru tarayın ve küçük üçgenlere toplayın.

2. Renk. Herhangi bir müzik festivali, konser, açık havada parti – eğlenceli ve renkli kaşlar için mükemmel bir fırsat. En sevdiğiniz renkli mürekkep, göz kalemi veya sıvı gölgesine uygulayın (kaşlar için bir fırça kullanarak).

3. Parlaklıkla. Kaşların biraz ışıltısı paillet’teki “off” elbisenizi mükemmel şekilde tamamlar. Onları bir ışıltı tabakasıyla örtün ve aynı şeyi göz kapaklarınıza uygulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here