Kararmış Vajina Nasıl Beyazlatılır

0

Kadınların birçoğu genital, koltuk altı ve yüz bölgelerinde oluşan kararmalardan oldukça şikayetçi olmaktadırlar. Bu durum estetiksel olarak kötü bir görünüm sunduğu gibi kişinin ruh halini de bozan olumsuz durumları kapsamaktadır. Genital bölgelerde oluşan kararmalar birçok kadının ortak sorunu haline gelmiş olup, farklı çözümler üzerine giderme yoluna koymuştur. İlk etapta hafif kararmalarla ortaya çıkan bu durum akabinde önü alınmayan ciddi ve zamanla daha koyu bir hale gelen can sıkıcı durumu ortaya çıkarmaktadır. Bu kararmaların başlıca nedenleri ise bölgeye yapılan ağdalar ve çeşitli epilasyon uygulamaları sonucunda oluşmaktadır. Günümüzde bu durumun önüne geçebilmek adına eczane ve kozmetik ürünler satan birçok farklı yerler bulunmaktadır. Fakat kimyevi maddeler içeren giderme ürünleri bölgede daha fazla sorun oluşmasına neden olabilmektedir.

Vajina Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir?

Cinsel yaşamı etkileyen ve estetik açıdan görünümün kötü olmasını sağlayan bu durum farklı sorunlardan oluşabilmektedir. Erkeklerin cinsellik konusunda önem verdiği ciddiyet taşıyan bir konu olduğundan kadınların bunun önüne geçebilmesi için çeşitli yöntemlere başvurduğunu da biliyoruz. Hem fizyolojik, hem de psikolojik bir sorun haline gelebilmektedir. Bu nedenle sizler için özenle araştırıp derlediğimiz en iyi vajina beyazlatma yöntemini sunacağız. Yöntem tamamen doğal olup, öte yandan isteğe göre lazer ile tedavisi mümkün olan uygulamaları da araştırarak doğru bir karar verebilirsiniz.

Doğal Vajina Beyazlatma Yöntemleri

  • Sıkma 1 kahve fincanı kadar elma suyu
  • Sıkma 1 tatlı kaşığı kadar limon suyu
  • 1 çorba kaşığı kadar vazelin

Hazırlanışı ve Uygulama Aşaması

İlk etapta temin ettiğiniz tüm malzemeleri ufak bir kap içerisine alarak iyice karıştırın. Krem kıvamını aldıktan sonra elde ettiğiniz bu karışımı eliniz ile vajinal bölgeye sürerek iyice dağılmasını sağlayın. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta vajina bölgesinin ıslak veya nemli bir durumda olmaması üzerinedir. Kuru bir halde süreceğiniz karışımın tamamen kurumasını beklemeniz gerekiyor. Sürmüş olduğunuz kür kuruduktan hemen sonra temiz bir bez yardımıyla bölgeden iyice temizlenerek arındırılmasını sağlayın. Daha sonra bölgeyi iyice yıkadıktan sonra bebek pudrası ile işlemi tamamlayın. Bu kür sadece vajina değil, koltuk altı ve diğer bölgeler içinde birebir sonuç vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here