Kalıcı makyajın püf noktaları

0

Dudakların dövmesi
Her gün iyi tanımlanmış bir kontura sahip dudaklar boyanmış – bu, kaliteli bir dövme sonrasında ortaya çıkan sonuçtur. Ama bunu yapmak için tekrar ruj yapmamanızı sağlar, çünkü yapmayın. Bu prosedür, dudakların şeklini düzeltmeye ihtiyaç duyanlar için daha çok hacim ya da açıklık verenler için tasarlanmıştır. Kısacası, dövme, doğal eksiklikleri gidermenizi sağlar.

Bu nasıl olur? İğne ile bir cihazın yardımıyla, master boyayı cilde 0.3 ila 0.5 mm derinliğe enjekte eder. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, sadece anahatları belirleyebilir veya dudakların tüm yüzeylerini renkle doldurabilirsiniz. Bu dövme dört ila altı yıl sürer.

Ancak risk her halükarda: pigment cilt üzerinde farklı şekilde tezahür eder ve bu nedenle çok deneyimli ustalar bile sonucu tam olarak tahmin edemezler. Başarısız bir prosedür dudakların farklı kısımlarında büyüyen bir pigment verebilir ve diğer birçok problemle sonuçlanabilir. Onları tasfiye etmek kolay değildir. Bu nedenle, kalıcı dudak makyajı sadece kusurlarla uğraşmak için tavsiye edilir.

Kaş dövme

Renkli kaşlar düzgün, güzel şekli günde yirmi dört saat, haftada yedi gün – bu işlemden sonra ideal olarak alınmalıdır.

Aslında, her şey öyle olmayacak ki: dövme yaptığınız aparat, bir işaretçi tarafından çizildiği gibi kaş oluşturan düz çizgilerin ardında kalıyor. Sonuç iki ya da üç yıldır.

Çoğu durumda, bu doğal olmayan ve hatta kaba görünüyor – özellikle de çoğu zaman ustalar saç boyalarına uygun olmayan dövme için koyu renkli pigmentleri alırlar.

Göz kalemi
Çoğu durumda dövme okları başarılı. 15-20 dakika boyunca (bu, gözlerle çalışırken prosedürün ne kadar sürdüğüdür), ya oklar ya da podkonku konturu ya da kirpikler arasındaki boşluğu doldurabilirsiniz. İkincisi, bu arada, en doğal sonucu sağlayacaktır – gözler biraz renkli görünecek ve kirpikler görsel olarak daha yoğun hale gelecektir.

Oklar çizmeyi seçerseniz, o zaman çok ince olmasını öneriyoruz ve kirpiklerin büyüme çizgisine yakın olarak yerleştirilmeleri gerekiyor. Bu her gün için bir seçenek olacak. Ve akşam makyajı için “kalıcı ok” daha kalın, daha uzun ve daha parlak hale getirilebilir. Bu arada, göz kapaklarındaki kalıcı okları on yıla kadar saklayın.

Kapatıcı
Kalıcı makyajın yardımıyla cildinize uygulanan bir kapatıcının etkisini yaratabileceğini az biliyoruz. Bu özellikle, her sabah bir ton çare ile gözlerin altındaki koyu halkaları maskelemek için yorulduktan sonra, sonra bir kanıt okuyucuyla, daha sonra da tozla ilgili olanlar için doğrudur.

Salonda, usta gözlerin altında cildi hafifçe hafifletecek ve böylece “mavi” yi kaldıracak bir boya seçer. Eksi: Çürükler dövme işleminden yaklaşık bir hafta sonra ciltte kalacaktır (ve dövüşten sonra farkedilir). Ama sonra uzun bir süre boyunca, karanlık çevrelerin bir ipucu olmadan taze ve kuvvetli bir görünüm bulacaksınız.

  • Bu prosedüre çok dikkat edin. Göz altındaki deri son derece hassastır, bu nedenle ustanın seçimine tüm ciddiyetle yaklaşın.
  • Henüz kalıcı makyaj yapmaya hazır değilseniz, makyaj kullanımıyla yapılan makyaj örneklerine bakın:
TEILEN
Önceki İçerikYulaflı Kurabiye
Sonraki İçerikVintage Gelinlik Modelleri 2018
Editor
Merak ettiğiniz ne varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.. İletişim: info@senfarklisin.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here