Kahve İle Cildinizi Güzelleştirin

0

Kahvenin faydaları saymakla bitmez ,bu sefer de cildinize faydalı geliyor, peki nasıl mı tarifi çok kolay.

Sonbahar aylarında alerjiler ortaya çıkmakta ve bunun yanı sıra mevsim değişikliği hastalıkla cildimizi yıpratır cilt kremi yerine biz doğal çözüm kahveyi öneriyoruz.

Kahvenin bir özelliği de cildinizdeki oluşacak iltihaplar dan koruyucu özelliğe sahiptir.

Göz altı morluklar:

Düzensiz uyku ve uykusuzluk, yoğun iş hayatı, düzensiz beslenme, stres ve vb. olaylardan gelen bir durum ama bunun çözümü doğal olarak kahve tabi ki, peki nasıl mı?

çay tabağı veya küçük bir kase 2-3 tatlı kaşığı kahve ve bir tatlı kaşığı su ilave edin ve  karıştırın sonra göz altlarına maske olarak uygulayın 10-15 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın. Düzenli olarak haftada 3 kez uyguladığınız da göz morlukların dan kurtulmuş olacaksınız

Cildinizi Canlandırın:

Cildiniz solgun ve cansız ise bu yüz maskesi tam size göre, bu maske yüzünüzü canlandıracak, pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız, hemde ölü hücrelerden kurtulmanıza yardımcı olacak,

Bir limonu ikiye bölerek suyunu bir tatlı kaşığın alacak kadar suyunu sıkın  ve bir kaseye dökün daha sonra bir tatlı kaşığı su ilave edin, son olarak ta bir tatlı kaşığı kahve ilave  ederek karıştırın. Karışım bittiğinde yüzünüze masaj yaparak uygulayın  ve tamamen bittikten sonra 10-15 dakika bekledikten sonra ılık su ile temizleyin.

Cildiniz parlak ve canlılığını farkedeksiniz  bizi takip etmeye devam…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here