İstanbul’da Davetiye Nereden Alınır?

0

Yılın düğünlerinin en çok yapıldığı dönemi olan bahar ve yaz aylarında, İstanbul’da yaşayan gelin ve damat adayları davetiye seçimi için oldukça zorlanmaktadır. Pek çok tercih edilebilir ürün arasında kalan adaylar, kendilerine en yakın gelen modeli ararken oldukça zorlanmaktadır. Farklı pek çok davetiye kataloglarıolan Aleyna Davetiye, müşterilerine çok çeşit sunmak için oldukça sıkı çalışmaktadır.

Düğünün her detayı konusunda oldukça seçici olan adaylar, davetiyeler konusunda da oldukça kararsız kalmaktadır. Bu kararsızlıklarının sonucunun hüsran olmaması için işinde iyi ve kaliteli ürünler yapan firmalar ile karşılaşmaları gerekmektedir. Bu firmalar genellikle köklü davetiye kartlarıbasımı yapan firmalardır. Yılların verdiği bilgi ve deneyim ile müşterilerine istedikleri tarzda ürünler sunabilmekteler. Kendi üretimlerini yapan şirket pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kaliteli baskıları ve üretimleri sayesinde İstanbul’daki pazarda iyi bir yer edinmiş olan şirket, gelecekte daha da büyümeyi hedeflemektedir. Belirli bir rakama sahip siparişlerinizde ücretsiz olarak kargo ile gönderilmektedir. Türkiye’nin her yerine verdiğiniz siparişlerin gönderimi rahatça yapılmaktadır. İnsanların bu şirketi tercih etmelerindeki en büyük etkenlerden birisi de budur.

En Güzel Davetiyeler Sizlerle Buluşuyor

Şehir olarak İstanbul’da yaşayan gelin ve damat adaylarının en merak ettiği konulardan birisi İstanbul’da davetiye basımı yapan yerler ve kaliteleridir. Düğünleri gibi davet kartlarının da unutulmaz olmasını isteyen adaylar kendi gönüllerine uyan kartları bulmak için mutlaka Aleyna Davetiye firmasına göz atmalıdır. Bu sitede pek çok farklı şekilde kesimlere sahip, farklı süslemelere sahip birden çok ürün vardır.

Düğünlerde oldukça fazla masraf yapan gelin ve damat adayları, kendi isteklerine ve bütçelerine uygun davet kartı bulurken oldukça zorlanırlar, fakat Aleyna davetiye müşterilerinin her birinin bütçesine hitap etmek için oldukça geniş bir fiyat listesi sunmaktadır. Davetiye fiyatları malzemenin basılırken kullanıldığı kağıttan üstündeki süslemelere kadar oldukça farklılaşmaktadır. Daha kaliteli olan kağıtlardan yapılmış davetiye fiyatlarıdaha pahalı iken, biraz daha az süslü olan ürünlerin fiyatları her cebe uygundur.


Davetiye Sipariş Etmenin En Kolay Yolu

Özel günleriniz için davet kartı sipariş etmek istiyorsanız, kolaylıkla www.aleynadavetiye.com sitesine girerek kendinize uygun olan kart seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Sitede yedi ana başlık altında kategorilere ayrılmış olan kartlardan dilediğinizi görüntülemek için üzerine tıklamanız yeterlidir. Özellikle her bütçeye uygun konsepti ile çıktığımız yolda ucuz kartlarımızı görüntüleyebilmeniz için özel bir kategori başlığı da bulunmaktadır.

İnternet sitesindeki kategorilerden beğendiğiniz kartın üzerine tıkladıktan sonra adet seçimi yaparak ürünü sepete eklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında kartın üzerinde yazacak olan gelinin adı, damadın adı, gelinin anne ve babasının adı, damadın anne ve babasının adı kısımlarını doldurup, davet için gerekli olan sözlü davet mesajınızı yazarak bir sonraki adıma geçmeniz gerekmektedir. Hangi türde kart sipariş ettiyseniz, düğün, nikah ya da nişan olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Kartın üzerinde yazılacak olan bu önemli bilgi ile etkinliğin nerede yapılacağını ekleyerek siteye kolayca siparişinizi iletebilirsiniz. Davetiye sipariş etmek için zorlanan insanlara bir kolaylık tanıyan sitede birden çok ürünü inceleyerek en beğendiğiniz ürüne kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Davetiyeler Üretiyorlar

Kendi davetiye basımı ve üretimini kendisi gerçekleştiren işletme, profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Düğünlerin temalarına uygun olarak ürettikleri kartlardaki renk tonlarına, boyutlara özen göstermektedir. Gelin ve damat adaylarının özellikle istedikleri bir figür ya da çizim var ise onun nasıl basılacağı konusunda, hangi rengin üzerinde daha iyi duracağı konusunda engin bilgi ve tecrübeye sahip olan davetiyeci kolaylıkla verilen siparişleri zamanında tamamlayacak bir alt yapıya ve dağıtım ağına sahiptir.

Farklı modeller arasından kendinize uygun olanı seçebileceğiniz bir sistemi bulunan sitede, nişan, sünnet, nikah, kına gibi çeşitler de vardır. Sadece düğün değil herhangi bir özel günde sevdiklerinizin yanınızda olmasını istiyorsanız sipariş edilebilecek modern davetiye örneklerini siteyi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Kolaylıkla pek çok seçeneğe ve fiyatı karşınızda bulacağınız web sitesi sayesinde rahatlıkla siparişlerinizi verebilir ve sevdiklerinize düğün kartlarınızı dağıtabilirsiniz. Düğün Davetiyesi çiftler için ileride hatırlayacakları bir hatıra olarak kalacağı için içlerinden geldiği gibi yaptırmaları son derece önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here