Islak Makyaj Nedir?

0

İlk olarak 2010’da podyuma çıktı. O zaman Gucci makyaj sanatçıları mükemmel mat cildi terk etmeye karar verdiler ve modellerin yüzleri nemli bir ışıltı kazandığı için bir makyaj yaptılar. O zamanlar çok cesur bir hamleydi ve şimdi neredeyse her ikinci kız fotoğraf çekimi için bu makyajı seçiyor. Neden? Nemli etki sayesinde cilt genç, sağlıklı ve ışıltılı görünür. Görünüşe göre içten parlıyor.

  • Bu makyajın ana sırrı, uygun bir doku seçimidir. Doğal bir etki elde etmek için sıvı veya krem ​​tonik ürünler kullanmanız gerekir. Bileşimde küçük ışık yansıtan parçacıklara sahip uygun ve ton kremler.
  • Bir diğer önemli nokta, dekoratif ürünlerin uygulanması için cildin yetkili olarak hazırlanmasıdır. Makyaj yapmaya başlamadan önce bir ovma kullanın ve ardından bir nemlendirici uygulayın. Ve acele etme. Bir önceki ürünü emene kadar yeni ürünü kullanmayın.
  • Başarılı nemli makyajın durumu ılımlılıktır. Bir nemlendirici veya makyaj ile aşırıya kaçarsanız, cilt yağlı görünür. Vurgulayıcı fazlalığı da iyi bir şey olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here