İlişkinize Romantizm Katın

1

İlişkilerimizde çoğu zaman romantik olan kızlardır. Ancak bunun değişmeyeceği gibi bir durum söz konusu değildir. Yeri geldiğinde her romantikliği kızdan beklemek doğru değildir. Hamurumda yok diyerek kenara çekilmek ilişkilerde sorunların ortaya çıkmasına neden olur.

Bu yüzden zaman zaman sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişi için küçük sürprizler, ilişkinizi tazeleyecek romantiklikler yapmak en doğrusu olacaktır. Bir bayan sevildiğini, değerli olduğunu görmek ister. Bunun için önemli olan istediği bir şeyi hediye etmeniz değil, onu düşündüğünüzü belirten küçükte olsa, anlamlı şeyler yapmanız en güzelidir.

Ne kadar bir bayanı mutlu etmenin yolu hediye almaktan geçer diyen hem cinslerim olsa da, ilişkiye romantizm katmak için önemli olan onu değerli hissettirmektir. Bunun için özel günleri beklemeden zaman zaman bir çiçek almak, bir mektup yazmak, sevdiği bir meyveyi güzel bir paket yaparak ona hediye etmek bazılarıdır. Bu şekilde hem ilişki taze kalacak, hem de kişiler birbirlerinin sevgisinden şüphe duymadan, birbirlerine karşı değerli olduklarını anlayacaktır. Arada ilişkiye romantizm katmak, sönen bir ateşin alevlenmesine neden olabilir.

1 YORUM

  1. Bir kaç yazı okumuştum ama bir artısı olmadı maalesef, ama yazı ilişkime çözüm buldu fikrinize aklınıza sağlık hasan bey

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here