İlişkinizde Buzları Eriten Romantizm Tüyoları

0

Yoğun iş günleri, akraba ziyaretleri derken baş başa kalamıyor, ilişkinize zaman ayıramıyorsanız işte size ilişkinizi canlandıracak öneriler!

Aile ziyaretleri, katılmak zorunda olunan partiler derken eşinle baş başa geçireceğin anlar son derece azalıyor. Bu da haliyle ilişkide beklenen heyecan ve romantizmi eksiltiyor. Hatta bunların stresi romantizmden üstün bile geliyor. İşte bu tip durumlarda romantizmi tekrardan ateşleyecek birkaç fikrimiz var…

b3914629cadb_large

Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

Aileniz ziyarete geldi

Bunu yap: Misafirler sizde kalsın ama sen onunla beraber otel odasında geçireceğin bir gece için azıcık savurganlık yap.

Psikolog Dr. Ava Cadell, otel odalarının günlük sorunlardan uzaklaşmayı ve gevşemeyi hissettiren bir yanı olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Değişik bir ortamda seks yapmak tutkuyu tazeleyecektir. Hem aile fertlerinin sizi duyup duymayacağı konusunda endişelenmenize de gerek kalmaz!”.

320806_229530487102639_222224387833249_555950_959893317_n_large

Kalabalık bir partidesiniz…

Bunu yap: Orada tanışmışsınız gibi flört etmeye başlayın. Dr. Wonne Fulbright birbirinizi tanımıyormuş gibi yapmanın heyecanı arttıracağını söylüyor.

Kanıtı burada: Chicago Üniversitesi’ndeki bilim adamları beş dakikalığına flört etme numarası yapan çiftlerde, erkeğin testosteron seviyesinin yüzde 30 yükseldiğini ve daha tutkulu hissetmeye başladığını ortaya koyuyor.

images

Kadınlar hangi erkeklerden hoşlanmıyor?

Kargaşadan bıktın…

Bunu yap: Kendine özel ilişki ritüelleri oluştur. Sabahları birbirinize ufak mesajlar vermeyi düşünebilirsiniz ya da akşamları yatakta kurabiye yiyin.

Cadell, özel geleneklerin “onlara karşı biz” fikri meydana getirdiğini söylüyor ve ekliyor: “Bu şekilde çiftler kendilerini birbirine daha yakın hisseder; hele ki mevsimin getirdiği tüm o zorlukların ortasındaysanız!”.

uyumlu-cift-evlilik-ask

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here