Hızlı ve Pratik Makyaj Nasıl Yapılır

0

Hızlı ve pratik kelimesi sizi şaşırtsa da anlatacağımız makyaj tüyoları sizlerin makyaj konusunda pratikleri konusunda daha hızlı makyaj yapmanızı sağlayacak, Bir iş kadını, çalışan ve ya öğrenci olduğunuzu var sayarsak burada olduğunuzu biliyoruz, söylediğimiz kişilerden değilseniz zaten makyaj konusun da acele ettiniz konusunda bir neden yoktur. Hayır bilemediniz derseniz de tek bir şey kalıyor söylenmesi gereken makyajı fazla önemsemediğiniz ve bu konuda üşengeç olduğunu kabul ederseniz burada oluş nedeninden biri olduğunu gösterir bu dediğimiz çalışan ve öğrenciler hariç. Neyse diyerek sizleri tüyoları saymaya başlayacağım

İlk olarak rujlardan başlamak istiyorum ruj konusunda fazla detay aramayanlar için ruj yerine renksiz parlatıcı sürerseniz hem sade ve rujda ki ince detayları atlamış olup daha hızlı sonuç almak ve zamandan kazanmış oluruz. Bunun bize artısı zaman ve görünüş olarak abartısız sade bir görüntüye kavuşturur ve canlı gözükeceği için bizi daha çekici yapar.

Dudaklarınızı ön planda olmasını istiyorsanız gözlerinize sürmeyi biraz daha azaltın ve yüzünüze bakıldığında dikkat dudaklara yoğunlaşsın.

Eğer ki gözler daha etkilidir ediyorsanız  ben bakışlardan yakarım canları diyorsanız sürmeleri biraz daha yoğunlaştırıp yüzünüze bakıldığın da gözleriniz ön planda olsun.

Yoğun yapılan makyaj sizi asil gösterecektir.

Olumlu ve olumsuz tüm yorumlarınız dikkatimiz de olup yeni yazılarımızda size daha faydalı olmak bilgilendirmek için lütfen yorumlarınız bizden esirgemeyin..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here