Her kızın sahip olması gereken 6 makyaj fırçası

0

emel makyaj araçları için, her zevke uygun düzenli ton, şekillendirme ve göz makyajı konusunda size yardımcı olacak aynı temel fırça setine ihtiyacınız vardır. Herhangi bir güzellik fikrini gerçeğe dönüştürmek için buna ne dahil edilmelidir?

Günümüzde pek çok ürün gerçek anlamda parmak ucuyla koyabileceğiniz kadar pratik ve uygun maliyetli ürünler üretmektedir. Sadece küçük bir boya yapmanız gerektiğinde kullanışlıdır. Ancak, daha dikkatli bir şekilde makyaj yapılması gerektiğinde, fırçalar kullanılmadan sonuçların beklentileri karşılaması pek olası değildir. Hangi fırçaların belirli bir işle başa çıkabileceğini garanti ediyoruz.

Kabuki

Kalem diyemeyeceğiniz, çok kısa bir tabanı olan, sıkıca doldurulmuş bir fırçadır. Bu harici özellik için, kabuki diğer fırçalardan kolayca ayırt edilir.

Aynı özellik, yoğun ve dirençli bir kaplama yaratarak fonları basınçla uygulamanıza izin verir

Duofibra

Bu tür bir fırça aynı zamanda herhangi bir şeyle karıştırılmamalıdır: sapa yakın bir yerde koyu renkli bir tüyü vardır (doğal) ve uçlarında hafif gölgeli yapay lifler vardır.

Melezlik nedeniyle, duofiber krem ​​ve sıvı ürünlerin dokusunu emmez (her şeyden önce baz bazları uygulamak için kullanılır), ancak aynı zamanda onu cilde etkili bir şekilde dağıtmayı sağlar – hafif, ince bir tabaka halinde.

Duofiber bu anlamda, ağırlıksız bir perdenin etkisinin elde edilemeyeceği kabuki’nin tersidir. Bununla birlikte, duofiber ayrıca pudra için de uygundur – örneğin, Urban Decay’in Son İşlem Pudra Fırçası’na dikkat edin.

Allık için eğim fırçası

Makyajın yaratılmasında en önemli aşamalardan biri – yüz hatlarının düzeltilmesi . Günlük bir makyajda, sıradan allık ile yapabilirsiniz. Bu ilke, bu videoda tanımladığımız damlatma tekniğinin temelini oluşturur.

Gölge uygulamak ve gölgelendirmek için fırça

Bu amaçla, güzellik markaları oldukça kalın fakat aynı zamanda yumuşak, küçük yuvarlak fırçalar üretir.

Şekilleri, göz farı gözlerinin derisinde toz göz farılarının hedefli şekilde dağılmasını sağlar, örneğin koyulaşır, örneğin bir kırışıklığa ve göz makyajına derinlik ve ifade ekler. Ayrıca, bu fırçanın kullanılması, gölgeleme uygulamasının sınırlarını gölgelemek ve birinden diğerine yumuşak bir geçiş oluşturmak için kullanışlıdır.

Kaş fırçası

Bu fırçanın da bir zorunluluğu vardır – eğer kızların çoğu şimdi kaş makyajı yapıyorsa. Eğimli fırça, kaşların konturunu içten “doldurur”, renk düzeltmesi yapar ve hafifçe keskinleştirerek “kuyrukları” vurgular.

Bu fırça, jel astar kullanarak okları çizmek için harika bir araçtır. Oldukça sert tüyler ve keskin uçlu düz kesimler sayesinde, fırça cildin üzerine tam olarak düz çizgiler çekilmesini sağlar.

Ruj fırçası

Trendlerden birinin, konturun netliğine özel bir dikkat göstermeden rujla dikkatsiz uygulanması gerçeğine rağmen, dudak fırçası hala geçerli kalmaktadır. Çok az insan dudakların ana hatlarını tamamen görmezden gelmeye hazır. Fırça, hassasiyet için çaba göstermenize yardımcı olacaktır.

Konturu dışa aktaran düz yuvarlak kesimli düz bir fırça seçin ve içini boyayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here