Güneş aydınlatmalı cildin etkisine nasıl ulaşılır?

0

Parıltılı, cildin içinden aydınlatılmış gibi – pozisyondan vazgeçmeyen bir trend. Cildinizde parıltılı bir parlama yaratın.

Uygun şekilde seçilen araçların ve makyaj tekniklerinin yardımıyla, ışıltılı, mükemmel pürüzsüz bir cilde moda olan bir etki elde etmek kolaydır. Talimatlarımızda, yalnızca bir fotoğrafa değil, aynı zamanda bir tarihe veya bir partiye de uygun olan “güneşli” bir makyajın nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Kullandığımız araçlar:
Lancôme, Teint Miracle foundation;
Yves Saint Laurent, reflective concealer Touche Eclat;
Maybelline New York, Contour Stick Master Contour;
Urban Decay, eyeshadow Eyeshadow, shade of Asphyxia;
Urban Decay, eyeshadow Moondust, shade Glitter Rock;
Urban Decay, eyeliner Glide-On 24/7, a shade of Underground;
NYX, eyebrow gel Control Freak Eye Brow Gel;
Yves Saint Laurent, mascara Mascara Volume Effet Faux Cils;
NYX, Finish Powder SFX Setting Powder, shade 01;
L’Oréal Paris, sculpting cream powder Infaillible;
Giorgio Armani, Fluid for shining skin Fluid Sheer, shade 08;
L’Oréal Paris, powdery hailer Alliance Perfect, shade 102D.

Geleneksel olarak, güzellik trendleri Instagram’da kaynaklanır. Popüler blog yazarları, kozmetiklerle deneyler yaparken, genellikle sıra dışı vurgularla kasıtlı olarak parlak bir makyaj yaparlar.

Güneş patlamasının etkisi henüz Rusya’nın sosyal ağlarını bastırmayı başaramadı, ancak onlara ulaşmak üzere. Bu makyajın özü, parlak bir parıltı oluşturmak için elmacık kemiklerine cömertçe uygulanan zengin bir fosforlu kalem kullanılmasıdır. Çoğu zaman bu makyaj bir makyaja benziyor.

Makyaj sanatçısı Maria Polkanova ile birlikte, ivme kazanan trendin yeni ve hassas bir okumasını sunuyoruz. Bu makyajı tekrarlamaya çalışın – hem akşam etkinliği hem de öğleden sonra buluşması için uygun olacaktır (sadece göz kapaklarına doygun dumanlı gözlerin yerine bej gölgelerini uygulayın).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here