Gözler nasıl vurgulanır?

0

Gözlerinizi daha parlak hale getirmek için altı basit numara

  • Gözlerin gölgesini vurgulamak ve bunları vurgulamak için bunun pahasına, kontrast bir gölgede eyeliner veya eyeliner kullanın. Mor gözler, mor eyeliner, mavi – altın, kahverengi – mavi, gri – koyu kahverengi tonlarına uyar.
  • Üst göz kapağında küçük bir ok, güçlü bir parıltı veya sedefli bir astar veya kurşun kalemle yapılırsa, gözler hemen daha parlak görünür. Bu, gözleri açmaya yardımcı olacak ve ayrıca onlara ekstra parlaklık verecektir. Ok çok ince olmalı: bu durumda, o ok dikkatini çekecek, dikkat çekecek gözlerdir.
  • “Örümcek bacaklarının” etkisini yaratarak kalın bir tabaka ile rimel uygulayın. Bu, gözlerinizi hızlı bir şekilde vurgulamanıza ve çekici bir seksi görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ön bükülme kirpik bigudi. İlk katmana sahip su geçirmez maskara uygulamak en iyisidir (kirpikleri daha iyi sıkar ve bu etkiyi düzeltir), sonra sıradan siyah maskara birkaç kat uygulayın. Bu durumda, uygulamada özel dikkat gerekli değildir.
  • Gözlerinize parlaklık eklemek için, gözün iç köşesine kuru bir doku veya çok parlak sedefli gölgeler içeren bir vurgulayıcı ekleyebilir ve gözün alt kenarında 1/3 oranında hafifçe gölgelenebilirsiniz.
  • Gözlerinize özel bir renk vermek istemiyorsanız, ancak onları vurgulamanız gerekiyorsa, kirpik büyüme çizgisine lavanta kalemi ile bir çizgi çizin. Bu görünüm daha masum ve etkileyici hale getirecek.
  • Mukozaya çıplak bir kalem (mat veya sedefli) uygulayın: bu teknik aynı zamanda gözlerinizi büyütür ve görünümüne parlaklık katar.

Eğer denediyseniz, bir yorum bekleriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here