Gerekli Yüz Gıdaları

0

Kadınlar farklıdır, sitemiz özgün kadın sitesi olduğu için adı gibidir ” Sen Farklısın” 🙂

Kadınlar güzeldir ve hep güzel olmaya devam eder ve zerafetini hep korur. Günüz de yüzlerce güzelli güzellik uzmanları yada bilgi siteleri varken siz arada kalıyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz yada tavsiyeler üzerinden gidiyorsun ve size deneme yoluyla gidilen formülleri sizlere hep aktarıyoruz ve doğruyu yazarken sizlere yan etkilerini ve yanlış olabileceğini de ki sizlere sürekli yazıyor. Simdi ki konumuz makyaj yaparken sizlere gerekli olan 5 öneriyi anlatacağız.

1) Kapatıcı / düzeltici için fırça. Suni nap idealdir. Sorunlu alanlara krem ​​giderme makinesini düzgün ve doğru bir şekilde uygulamanızı sağlar. Akne, gözlerin altındaki koyu halkalar ve cildin diğer küçük kusurlarını maskelemek için kullanılır.

2) İki elli fırça (duofiber). Farklı uzunluklarda yapay ve doğal yığın içerir. Ton verme için kullanılır: sıvı bir temel, gevşek toz, vb. Eşsiz bir şekerleme bileşimi fırça ile ince, ağırlıksız bir tabaka uygulanmasına olanak tanır.

3) Toz için büyük bir fırça. Doğal nap idealdir. Çoğu zaman gevşek toz, bronzlaştırıcı toz, mineral toz uygulamak için kullanılır.

4) Eğimli fırça. Doğal nap idealdir. Kuru düzelticilerle allık, yüz düzeltmesi yapmak için kullanılır.

5) Düz fırça. Suni nap idealdir. Krema düzelticiler ile yüzü düzeltmek için bir temel uygulama için kullanılır. Ürünü yoğun bir düz katmana uygulayın.

Sorularını almaya devam ediyoruz bize info@senfarklisin.com mail atarak ulaşabilirsiniz.

Güzel kalın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here