Evde Doğal Dudak Bakımı

0

Öncelikler herkese merhaba, yeni konumuz başlıkta olduğu gibi evde doğal yöntemle dudak bakımı. Evde kendimiz doğal bir şekilde dudak çatlaklarından yada dudak kuruluğu ile baş edin hemde dışarıya fazla para kaçırmadan.

Peki nasıl yaparız ve neler le yaparız dersin şimdi bizi iyi dinleyin, dudaklarımız gün boyu dış etkenlerden zarar görmekte en büyük zarar da dudaklarımızı ıslak bırakmamız dır. Evde bulunabilen malzemelerden yola çıkarak öncelikle faydası saymakla bitmeyen zeytinyağı ve  kako yağı gibi bitkisel doğal ürünlerle çatlayan dudaklarınıza bakım yapabilirsiniz.

Bu uygulamayı yapalım çok kolay bir uygulama olacak ve etkili bir uygulama, yapacağımız ise avucunuza bir miktar kahve ve toz şeker dökün sonra biraz ıslatın  biraz karıştırıp sonra dudaklarınıza sürün ve dudaklarınızda daire yaparak masaj yapı  bu uygulama dudaklarına peeling yapmış gibi de ölü hücreleri dudağınız dan atmaktadır.

Yaz yada kış demeden dudak kuruluğu yada çatlaklara uygulayabileceğiniz doğal bir yöntem ve hem para cebiniz de kalıyor hem de kimyasal bileşenler cildimiz den uzak duruyor, yani sağlıklı bir uygulama

Sizlere daha faydalı olmak için uygulamayı deneyenler sonuç olumlu yada ulumsuz olarak mutlaka yorum yapmanızı istiyoruz, sadece deneyenler değil konu hakkın da yorum yapmanızı bekliyoruz. Yorumlarız size daha iyi hizmet verebilmek için önemli. Sizlere bir sonraki yazımızda görüşmek üzere diyerek sağlıklı ve güzellikle kalın mutlu ve şanslı günler dileriz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here