Esmerler için allık seçimi

0

Seçim yaparken üç kuralı hatırlamak önemlidir:

  • Allık tonu ruj ile aynı olmalıdır;
  • İdeal olarak, ürünler sadece cildin rengiyle değil, saç ve göz rengiyle de uyumludur;
  • Soğuk tonlar koyu tenler için daha sıcak, koyu tenler için daha sıcak olanlar için uygundur.

Bu arada, koyu tenli kızların allıklarını alması daha kolaydır. Sadece pembe değil, şeftali tonu ve hatta bakır bile kullanabilirler. Renk derinliğine odaklanın: pigment doymuş ve sıcak olmalıdır. Koyu tenli kızlar için en çok yönlü allık seçeneği pembe-kahverengi palet anlamına gelir.

Bej allık

Bronzlaştırıcıları andıran bej allık. Onların da yardımı ile bronzlaşma yanılsaması yaratabilir ve yüzünü heykel yapabilirsiniz. Ancak nüanslar var: rouge’nin bir parçası olarak pembe bir pigment var ve onları yanak çizgileri altına değil, yanakların “elmaları” na uygulamak daha iyi. Bu renk çıplak makyaj için idealdir.

Pembe allık

Bu renk evrensel olarak kabul edilir. Koyu tenli kızlar, pembenin daha yoğun ve sıcak tonlarına dikkat etmelidir. Bu allık günlük ve akşam makyajları için iyidir. Örneğin, gün boyunca sadece elmacık kemiklerine değil, aynı zamanda hareketli göz kapaklarına da gölgeler halinde uygulanabilir – görüntüye taze bir görünüm kazandırmak için.

Erik allık

Bu gölgenin allık yüzünü şekillendirebilir, akşam makyajı yaratabilir. Görüntüyü daha etkileyici ve aydınlık yapar. Makyaj, göz kapaklarındaki koyu gölgeler ve dudaklardaki erik ruj ile mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir.

Rouge’nin sadece farklı tonlarda değil, aynı zamanda farklı dokularda olduğunu hatırlayın: krem, pudra, sıvı. Renge çoktan karar verdiyseniz, ancak doku hakkında şüphe duyuyorsanız, testimize katılın, karar vermenize yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here