Esmer İçin En İyi Günlük Makyaj

0

Her gün mükemmel makyaj arayışında mı? Koyu saçlıysanız, günlük doğru makyajı nasıl yapacağınızı sizlere anlatacağız.

Doğru makyaj yapmak için önce renginizi belirlemeniz ve cilt tonu, göz rengi ve saç rengini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Ton

Ton tabanı çok hafif olmamalı. Gölge zeytin bejinden altın rengine kadar değişebilir. Yüzdeki doymuş pişmiş toprak renkleri maskeye benziyor, bu yüzden bir kenara koymak daha iyi. Bir esmerin çok hafif bir cilde sahip olması durumunda, fildişi bir gölge için idealdir.

Unutmayın ki koyu renk saçları tonlandırıyor, aksanı vurguluyor çünkü cilt soluk olmamalı.

Kaşlar

Kaş için kalem her zaman saç rengini seçmek daha iyidir. Unruly elyse tüyleri kaş için bir jel ile düzeltin ve çizgileri net ve doğru çizin.

Gözler

Doğru gölge tonlarını kullanırken daha etkileyici gözler elde edebilirsiniz. Şeftali haricinde, kahverengi, lila, tüm pembe renk tonlarına uygundur. Siyah saçlarınız varsa, göz makyajı gölgede astar veya raspa ile inceltilebilir ve kahverengi saçlı biriyseniz derin kahverengi renkte gözler için yumuşak bir kurşun kalem gerekir.

Dudaklar

Brunettes neredeyse tüm ruj tonları için uygundur. Günlük makyaj için zengin bir renk tonuyla parlaklığı seçin. Ancak çıplak ruj esmerleri bir kenara bırakılmalıdır. Görünüşünüzü acılı ve yorgun hale getireceklerdir.

Günlük makyaj sırrınız ne? Görüşlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here