Erkekleri rahatsız edici makyaj hataları

0

“Senin” imajını bulmak için deneme yanılma ile harekete geçmelisin. Ama eğer gözlerini tek bir gözle kapatabilirsen, diğerleri affedilmezdir – özellikle erkeklerin gözünde.

80’lerin gölgeleri
Tüm göz kapağında mavi veya yeşil gölgeler – buna rağmen, çok hassas bir şekilde tedavi edilmelidir. Erkekler için, bu makyaj versiyonu korkutucu bir renktir, güzel bir makyaj değildir. Parlak gölgeleri seviyor ve yine de onları resminize eklemek istiyorsanız, onları incir buzunun daha iyi bir şekilde kullanın.

Dişler üzerinde ruj
Dişleriniz ne kadar beyaz olursa olsun, rujla kirlenmişse, herkes böyle bir gülümsemeden korkabilir. Ruj dişlere basar – dudaklara fazladan uygulandığını gösteren bir işaret. Bu problem, dudaklarınızı peçete ile sararak kolayca önlenebilir.

Yapışkan dudaklar
Dudak parlatıcısı, parlak bir parlaklık yaratır, eşzamanlı olarak bir sorun denizini getirir. Bir rüzgar rüzgarı sonrası gevşek saçlar dudaklarınıza yapışır – bu sefer. Öpücüklerden vazgeçmek zorundadır, böylece bir ortağa rahatsızlık vermemek için iki tane vardır. Bu nedenle, son zamanlarda yapışkan olmayan bir formülle lipitler daha popüler hale gelmiştir – örneğin, dudaklarda donmuş ve artık sorun yaratmayan kalıcı mat rujlar. NYX Profesyonel Makyajından Yumuşak Mat Dudak Kremi’ne dikkat edin.

Bronz ton
Çok karanlık bir temelden bir maske ile yüz bir aşırıdır. Bir diğeri yüzün tüm yüzeyinde bronzlaştırıcının uygulanmasıdır. Her iki durumda da, her şey biraz daha bronzlaşmış görünme arzusuyla başlar ve bir felaketle sona erer. Bir vakfın her zaman cilt tonuna uyması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Mağazada gölgeleri denemek için, yanılmamak için çeneyi ve boynu hizalamanız gerekir. Bronzlaştırıcı sadece bir cildin ayrı bölgelerine ve orta miktarda uygulanmalıdır.

Pancar allık
Allık işlemede de, önlemi bilmeniz gerekir. Onları “elmaları” yanaklarında parlak halkalar içine koyursanız, cildin tazeliği eklemez. Aksine, sonuç doğal olmayan, “palyaçolu” olacak. Ve kesinlikle çekici görünmüyor.

Siyah kaşları
Vurgulu kaşlara erkekler ile, belki de alıştılar. Ama kızlarına bakmak için bir sırıtışı olmayan, kaşlarını göründüğü gibi, gölgelerle değil, siyah bir işaretleyici ile, henüz yapamazlar. Bu, herhangi bir resmi bozacak brüt bir hatadır. Kaşların rengi saçın rengiyle kontrast oluşturmamalıdır. Onların düzeltmesi için doğal gölgeler seçilmeli ve aşırı basınç olmaksızın araçlar düzgün bir şekilde uygulanmalıdır, böylece sonuç göz korkutucu görünmez.

Dudaklar büyük boy
Makyaj sanatçıları, dudakları daha dolgun ve hantal hale getirmek için sıklıkla bu yöntemi kullanırlar: dudak konturunu dışarıdan bir kalemle çizerler, böylece boyutlarını biraz artırırlar. Evde, bu hile herkesin tekrar etmesi mümkün değildir. Dudakların çizgileri kalemlerin çizgileri ile çok fazla “itilmiş”, tekrar bir palyaço makyajının sembitesini, etkileyici bir makyaj değil.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here