En İyi Holografik Eyeliner Stilleri

0

Instagram feed’lerimize yol açan buzzy göz eğilimlerinin tümünde , holographic eyeliner listemizin başında geliyor – hepsinin en büyüleyici görünümlerinden biri. Ama ciddiye, nasıl bir holographic kağıt yüzlerine yapıştırmadan serin, holografik bir göz kalemi elde ederim?

Yana NYX Profesyonel Makyaj tüm on-eğilim hakkındadır, renkli makyaj, bakar biz markanın Resident Makyaj Sanatçıların birine uzandı Angela Grigoryan o holografik astar görünüm oluşturmak için seviyor öğrenmek için.”Genel eğilimle ilgili en sevdiğim şey, holografik efekt elde etmek için sahip olduğunuz çok yönlülüğün olmasıdır.Hafif holografik çubukları – örneğin Genius Holografik Stick’in NYX Strobe’u – süper yoğun bir efekt elde etmek için yansıtıcı tozlar / kremler ile birleştirmeyi seviyorum . NYX Duo Kromatik Aydınlatıcı Toz , mega darbe için karıştırma ve katmanlama için mükemmeldir, “diye açıklıyor Grigoryan. Daha önceleri, üç hologramlı gömlek görünümü paylaşıyor.

  1. Bir taban olarak klasik bir kanatlı astar, bazı hologramla parlatılmış ve hemen açıklama ifadesi.Tek boynuzlu bir parıltı verir ve cesur maskara ile mükemmel eşleşir.”Bir üs olarak harika eyelinerler arıyorsanız, NYX’s Point Liquid Liners’ı öneririm” diyor. “Koleksiyon kullanımı son derece kolay ve çok yönlü kanatlı gömlek görünümü sunuyor.”

    2. Bir holo kapağı deneyin. “Ayrıca, güzel incilerin yumuşatılmış bir holografik kapak için çiçek açmasına izin vererek, berrak bir çizginin kenarlarını bulanıklaştırmayı da seviyorum” diye açıklıyor. “Süper reflektif ve çok fazla ışık yakalar!” Ekstra bir ışıltı hissediyorsanız, kapağın üzerinde bir gölge ve göz altında tamamlayıcı bir gölge kullanın.

    3. Holografik eğilimi karanlık tarafa çekerek, klasik dumanlı bir gözün üstünde holografik astar katmayı deneyin.”Normalde kapaklarımı mat tuttum ve sonra göz kapakları boyunca cesur bir çizgi ile holografik öğeyi getirdim,” diyor Grigoryan. “Farklı dokularla ve yerleştirme ile oynamak için harika bir yoldur.” Dumanlı bir göz için kullanımı kolay bir palet arıyorsanız, “Dünya” daki NYX’in Eleman İçinde Göz Faresi Paletini deneyin. Süper pigmentli ve çok güzel bir biçimde, hologram parlaklığıyla eşleştiriyor.

 

Grigoryan’a göre, NYX Profesyonel Makyaj önümüzdeki haftalarda Holografik Halo Krem Öyelücüler koleksiyonunu çıkardı . Koleksiyon, tek boynuzlu her şeyden esinlenilmiş ve en sevdiği tonlarında Cotton Candy ve Palisade Paradise yer alıyor. Görünüşe göre kahverengi gözleri geliştirmek için harikalar yaratıyor. Meraklı? Gelen koleksiyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için NYX’e göz atın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here